Wpis z mikrobloga

@Mjj48003: Tej debaty nie oglądałem, ale z Lubiną wypadł słabo, wręcz żenująco atakował, Lubina fajnie do tego podszedł, naukowo, a Bart jakieś argumenty z dupy.
Co do debaty Wolskiego z Bartem to nie wiem czy jest sens, oni wbrew pozorom są bardzo blisko poglądowo, wiem, że ANW mocno poróżniła, ale ostatnio co się pojawia jakiś nowy temat to na dużym obrazku Wolski mówi Bartosiakiem (tak, wiem, że liczą się szczegóły, ale
Debata z bartosiakiem nie ma sensu xD on zawsze odpowiada tak samo nie ważne jakie mu się pytanie zada


@PandaCKratka: i z cierpieniem w glosie jakby mu sie nie chcialo teog powtarzac
@Maszyb: No tak, Lubina dobrze wypadł, a co dokładnie było nie tak? Na pewno lepiej wypadł niż Bart, który wrzucał jakieś niemerytoryczne argumenty, że jest już zmęczony dyskusją. Wypadło to naprawdę słabo.
@Maravich44: pytam - odkrył już prawdę? Dla mnie to była rozmowa doktora ekonomii który nigdy firmy nie prowadził czy nawet pracownika nie miał z przedsiębiorcą co robi milionowe obroty i ma z ludzi, a ten doktor będzie go pouczał co ma robić bo on szuka najlepszej teorii która powie co jest prawdą