Wpis z mikrobloga

Hej nie mam pomysłu na #prezent dla kuzyna na 40-stke. Chłop to #programista15k a tak na dobrą sprawę to sporo więcej. Jeździ Formentorem, remontuje 2 piętrową chatę pod Myślenicami, bawi się w strzelanie na większe dystanse i ogólnie to lubi poimprezować co przy 1,5 rocznym dziecku nie jest łatwe. Ogólnie jest najbardziej wyczilowanym typem jakiego znam. Myślałem żeby kupić mu kuty nóż od jakiegoś typa ala trollsky. Albo multitool, może mu się przyda na strzelnicy do czegoś. Jego żona mówi żeby nie kupować drogich prezentów flaszkę i elo, więc flaszkę kupiłem pic.
Podpowiedzcie co śmiesznego czy przydatnego można by mu jeszcze kupić? Co #programista15k chciałby dostać?
#pytanie #informatyka #urodziny
Pobierz lordsiu - Hej nie mam pomysłu na #prezent dla kuzyna na 40-stke. Chłop to #programist...
źródło: comment_1661429605zWFLrBRLtIiZdAgwG7brHB.jpg
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lordsiu: W galeriach masz stoiska z bekowymi prezentami. Swieczki w ksztalcie wacka, koszulki z nadrukami/kubki/kufle
Sa tez pudelka na flaszki, bekowe kartki.

Moze cos z takiego sklepu trafisz?
Imprezowy gosc to moze kufel z napisem najlepszy 40latek czy cos takiego. Nie wiem

Moj brat jak mial urodziny to mu kupilismy droga flache i pudelko na nia w ksztalcie hydrantu. Byl zadowolony (robi w wodociagach)
@lordsiu: Jakim formentorem jeździ? Bawi się w jazdy na torze? Jak tak to może rękawiczki?

Nie wiem jaki budżet ale gość chyba podobny do mnie, tylko trochę dalej w życiu.Ostatnio sporo kupiłem voucherów na superprezenty jak była jeszcze promocja -40%. Dużo pomysłów miałem na rozrywkę
@lordsiu: fajna flaszka
Jako bonus craftowy nożyk bardzo spoko - też bym chciał, choć do p15k jeszcze daleka droga ( ͡° ʖ̯ ͡°)
może wędkę do spinningu jak się nie boi wody?
fajne są też profeszionalne okulary ochronno/przeciwsłoneczne na strzelnicę, kumpel co ma podobną zajawkę i kiedyś wzdychał za takimi za 5 stów.
@piegu92 takie koszulki itp. to mi wiochą i januszera zalatuja, a kartkę to żona zrobi jakąś ładna

@cwlmod 2.0l 300 kuni automat idzie to jak szatan.
Nic nie mówił żeby kiedyś na torze jeździł. Przez myśl mi przeszło żeby mu voucher na jakąś pojezdzawke kupić ale zrezygnowałem. Bo jak by chciał to na jakiś track day na miękko by mógł jechać.

@Dwudziestydrugi takie oksy hmm zainteresuje się tym tematem