Wpis z mikrobloga

Tak sobie spoglądam na koszyki przed losowaniem Czempions Lig. I wiecie co widzę? Widzę reprezentantów takich krajów jak: Czechy, Dania, Belgia, Ukraina, Izrael, Chorwacja. Dwie drużyny ze Szkocji. A my? A my modlimy się żeby mistrz Polski obronił dwubramkową zaliczkę w Luksemburgu. W eliminacjach do Ligi Konferencji Europy, pucharu trzeciej kategorii. No ludzie kochani!

Czy naprawdę w czterdziestomilionowym kraju nie jesteśmy w stanie realizować z takimi nacjami jak Czechy, Dania, Izrael czy, za przeproszeniem, zdemolowana Ukraina? Ale mnie to nie obchodzi! My raz na 20 lat siadamy do tego tłustego stołu zwanego Ligą Mistrzów, a przez pozostałe 19 nas nie ma. Epizody w Lidze Europy, zakończone kompromitacją i tłumaczeniem, że w Polsce nie da się grać co trzy dni. Ja tego nie kupuję. Ja chcę więcej. Bo u nas płacimy, jak to młodzież mawia, gruby hajs zawodnikom pokroju Kastratiego czy Velde, a Viktorii Pilzno awans zapewnia odpad z Wisły - Jan Kliment. Tyle ode mnie.
#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy
jacas - Tak sobie spoglądam na koszyki przed losowaniem Czempions Lig. I wiecie co wi...

źródło: comment_1661420156E7kJoL0Jb21OJP18Y7Wk7x.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz