Wpis z mikrobloga

#irlandia
#emigracja
#dublin
#jedzzwykopem
https://www.irishexaminer.com/food/arid-40935635.html
W Dublinie ma zostac otwarta restauracja sieci Karen's Diner. Jest to Australijska siec, ktora zyskala popularnosc dzieki swojemu wyjatkowemu serwisowi. Restauracje tej sieci roznia sie od zwyklej sieciowki z burgerami tym, ze obsluga jest nieuprzejma i chamska wobec klienta. Cos na zasadzie, ze prosisz kelnerke, zeby podala ci sól, a ona mowi, "#!$%@? nie mam teraz czasu a najlepiej podnies swoja tlusta dupe i sam sobie wez sol" Albo zamawiasz cos przy kasie, a pani z obslugi udaje, ze nie slyszy co mowisz i 10 razy pyta "co, co #!$%@?? Mow glosniej, albo #!$%@?.." Taki rodzaj "humoru" wpisuje sie idealnie w preferencje Irlandczykow, wiec pewnie restauracja szybko zyska popularnosc. Przy okazji, kiedy mowie znajomym irlandczykom, ze w Polsce taki serwis w restauracjach, czy barach byl standartem w latach 80' czy wczesniej, to mi nie wierza...a wystarczy obejzec scene z Misia w barze Apis i widac od razu kto byl prekursorem takich jadlodajni.
  • 3
  • Odpowiedz
@wrzesien: W sumie jak bylem w Polsce jakies 7 czy 8 lat temu, kierowca autobusu jadacego z lotniska mnie ignorowal przy kazdej probie kupienia u niego biletu. W koncu wydarl morde, ze mu przeszkadzam w pracy i zebym odszedl, bo wezwie policje...ale ze wciaz tak jest w Polsce no to dajcie spokoj hehehe
  • Odpowiedz