Wpis z mikrobloga

Mirki, zrobili skwer, miał być ponoć monitoring, mieli dbać o trawę a skończyło się jak zawsze. Może ktoś pomóc i podpowiedzieć gdzie mogę znaleźć jakieś info, telefon lub maila do osoby (to będzie pewnie niewykonalne XD) odpowiedzialnej za nadzór na nim i żeby w końcu to ogarnęła tak jak powinno być?

Trawa po kolana, żule siedzą i piją na ławce i leją pod okna bo swołocz ma wywalone XD #lodz
  • 10
@kuncfot: Oczywiście, że miasta. Nie wiem czy skwer robiony przez dofinansowanie z UE czy w ramach BO, bo znalazłem w necie dwie wzmianki w jakiejś gazecie o samym remoncie
@bananiq: Oo super! Tej strony to bym sam nigdy nie znalazł, ciekawy jestem jak wyglada sprawa z odpowiedzią i jakimiś działaniami na podstawie zgłoszenia z tej strony. Będę próbował, będę zgłaszał. Dziękuję
@sked: wygląda różnie ale uważam, że jak jest problem lub jakieś zaniedbanie to trzeba pisać systematycznie do momentu aż sprawa nie zostanie załatwiona. Najlepiej też zezwolić na przekazanie danych/kontakt wtedy będzie większa szansa, że ktoś nie oleje sprawy bo "brakowało informacji od zgłaszającego".