Wpis z mikrobloga

Cześć Mirabelki i Mirki,
wczoraj (24.08.2022) prawdopodobnie między 8:00 a 16:00 skradziono mojemu tacie Kię Sportage. Samochód stał na parkingu na Bielanach w Warszawie. Kia ma pakiet GT i do tego się w miarę wyróżnia swoim niebieskim kolorem. Może komuś się akurat rzuci w oczy gdzieś taki samochód, prośba wówczas o informację.

#warszawa #kradziez #samochody #bielany #wykopefekt #motoryzacja #kia
Pobierz Micno - Cześć Mirabelki i Mirki,
wczoraj (24.08.2022) prawdopodobnie między 8:00 a 16...
źródło: comment_1661398204EZ44miUMpVD5eQBRffk6Ji.jpg
  • 146
jak to jest, że ludzie kupują auta po 100+ tysięcy i trzymają je pod chmurką? wynajęcie garażu/miejsca w parkignu kosztuje ile, parę stówek miesięcznie? Ja swojego gruza o wartości 20k trzymam w garażu zamykanym na 3 zamki xD


@Lofi_Mrufka: kuuurrrrwaaaaa przepraszam, ze nie mam własnego garażu w absolutnie każdym miejscu, w którym zatrzymuję samochód. No ja głupi nie pomyślałem, żeby kupić garaż pod sklepem, u znajomych, u rodziny itd
@frems bear locka tak właśnie będzie. Ktoś kto idzie na pewniaka po samochod, widzac bearlocka będzie atakować system otwierac maskę itp. na pewno ma na to czas :D kocham te komentarze że bear locka w parę sekund można załatwić w trybie ulicznej kradziezy
@BOYAR zacznijmy od tego że złodzieje kupują wszelkie zabezpieczenia dostępne ba rynku żeby się z nimi zapoznać. Fakt takie dodatkowe blokady mogą złodzieja zniechęcić od kradzieży. Co nie zmienia faktu że może znaleźć się inny który będzie znał dane zabezpieczenie i jak szybko je rozgryźć jeżeli samochód będzie wart kilku dodatkowych sekund.
Na wykopie był film z kamery gdzie złodzieje kradną samochód z przed domu.