Wpis z mikrobloga

Dostałem złożony zestaw z pewnego sklepu i chciałbym do niego wsadzić dysk ssd m.2. Nie dostałem jednak śrubek montażowych do tego, aby przytwierdzić ten dysk na jego końcu do płyty głównej. Konieczne jest przykręcenie tej śrubki? Czy mogę pracować wstępnie bez przykręcania tego m.2 zakładając że komputer stoi stabilnie, a za jakiś czas dokręcić?

#pcmasterrace #komputery
  • 11
Nie dostałem jednak śrubek montażowych do tego, aby przytwierdzić ten dysk na jego końcu do płyty głównej.


@Tatiagla: ale ta śrubka powinna tam być po prostu wkręcona w płytę główną. Ewentualnie w pudełku od płyty głównej-nie dostałeś pudeł ze sklepu?
@MtEverest: @PanWyrwiflak: teraz gdzie kupię takie śrubki w sklepach detalicznych? Bo chyba tylko allegro wchodzi w grę, a na już to nigdzie nie kupię? Chyba, że w elektronicznych?

ale ta śrubka powinna tam być po prostu wkręcona w płytę główną. Ewentualnie w pudełku od płyty głównej-nie dostałeś pudeł ze sklepu?


@thewickerman88: Zamówiłem w Morele. Pudełka w dostarczonym zestawie są zupełnie z dupy i nie widzę tam żadnych, które mogą
@Tatiagla: ja pierdzielę co za dziady. Zawsze słyszałem że usługa składania to gówno i lepiej samemu, twój post tylko potwierdza.
Kup śrubkę na allegro. Nie wiem czy dysk będzie prawidłowo działał, bez niej odstaje i nie wiem czy prawidłowo łączy wtedy.
@Tatiagla: no ja mam kompa od nich, ale właśnie składałem sam bo raz bałem się ze coś spierdzielą, dwa bałem się że w transporcie karta graficzna rozwali gniazdo bo słyszałem o takich przypadkach jak kurierzy pakami rzucali a trzy bałem się że wsadzą mi jakieś używane części ze zwrotów i nie będę miał jak tego zweryfikować dostając gotowego kompa.