Wpis z mikrobloga

Patrząc na kurierów za oknem, którzy za każdym razem bezsensownie muszą wyjść z kabiny, obejść auto dookoła i dopiero dostać się do paczek zastanawiam się: czy są vany dla kurierów z wejściem na pakę od strony kabiny? Albo może rozwiązanie pośrednie, drzwi przesuwane po stronie drzwi kierowcy? #samochody #kurier #kurierzy #motoryzacja
  • 9
@vargemp: Jasne.

Co ciekawe mialem kilka sprinterow od UPS z ~2010 co klimy nie mialy.

ta zabudowa po niemiecku ma nawet jakas swoja specjalistyczna nazwe, ale nie umiem powtorzyc.

Poogladaj grafike tu

https://www.google.com/search?q=zabudowa+kurierska&client=firefox-b-d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwia8NXMs9_5AhVN_CoKHYouA_0Q_AUoAXoECAIQAw&biw=1600&bih=747&dpr=1

Duzo udogodnien. Suwane drzwi boczne. Stopien z tylu. Przejscie z kabiny. Przestrzen ladunkowa bez skosow itd..
https://blyss.pl/produkty/zabudowy-samochodow/zabudowa-kurierska
@bigger: dzięki, nie wiedziałem co w google wpisać. Z drugiej strony, pamiętając jak wyglądały auta w kurierce gdy pracowałem, załadowane po sufit, to co pokazuje grafika jest zajebistym marnotrawstwem przestrzeni.
@vargemp: Powiem Ci tak... Mysla nad tym madrzejsi ludzie niz Ty i ja.

To caly sztab optymalizuje prace szeregowych kurierow , wydatki itd.. Twarde korpo. Zreszta widze jak od mnie przyjezdzaja. Inaczej elegancko UPS/FedeX a inaczej kurierzy na smiesciowkach u podwykonawcy DPD. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vargemp: UPS np. daje samochody zaleznie od tego gdzie jezdza. Male miasta , dalej od bazy manuale a w duzych miastach tylko automaty. Czesto bez klimy, bo maja policzone, ze przy normlanej pracy klima im praktycznie niepotrzebna, bo wiekszosc i tak na zewnatrz pracuje.

A i tak zgaduje, ze pewnie loguja jakos czasy sposob uzytkowania samochodu.

W jednej zabudowie widzialem taki myk:

Jak wychodzisz z zbudowy na ulice bocznymi drzwami to
@padobar: Nie zbieram tego, ale generalnie ta branza jest super.

Spotkalem kiedys w USA u mnie goscia w restauracji co byl fanem poczty...

Takiej zwyklej poczty.

Jak on mnie karmil ciekawostkami.

Tluamczyl czemu USA ma bardzo restrykcyjne wytyczne dotyczace montazu skrzynek na listy. Za niedostosowanie sie sa nakladane czasami duze kary. PIc rel

Albo ze poczta w USA ma najwieksza cywilna flote na swiecie. Jakos 250 tys pojazdow.

A jak zaczal
Pobierz bigger - @padobar: Nie zbieram tego, ale generalnie ta branza jest super. 

Spotkal...
źródło: comment_1661407283YyhnGWf653vobP4wWDYZWG.jpg