Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W korpo szef bedzie miał urodzinki. Każdy na tę okazję coś szykuje. Ciasta, torty, upominki, słodycze, kwiaty, obrazy. Nie wypada chyba nic nie przyszykować na taką okazję. Co najlepiej wg Was będzie dać mu na urodzinki? Niektórzy licytują się, kto przebije prezentem kogo.
#pytanie #urodziny

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6305d9761eed4ee6f4af775f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
W korpo szef bedzie miał urodzinki....

źródło: comment_1661329328H0guaOV4LXWNmco34eAZGz.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Prosta sprawa. Szefowi nie zależy na tych prezentach i ma z dających polewkę, że wydają swoją wypłatę na prezent dla pracodawcy.

Czy szef daje ludziom prezenty na urodziny? Czy dał tobie prezent?

Złóż mu jakieś życzenia z jajem i ewentualnie daj kartkę urodzinową z życzeniami, ale też z jajem.

Profit.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak up pisze. Najlepiej zgadaj się normalniejszymi kolegami i kupcie wspólnie pierdołę. Wyjdziecie na tych, co potrafią się integrować, dogadują się, są normalni, ale nie wiem czy w korpo to dobrze.
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Ale z drugiej strony to takie kupowanie prezentów przez każdego szefowi w korpo przypomina składanie hołdu z daniną królowi w jakimś średniowieczu. Ciekawe,czy ten prezent na urodziny będą podawali szefowi na klęczkach XD Moim zdaniem to co OP opisuje to jest chyba ostra przesada,ale ostatecznie co ja tam wiem,ja jestem robakiem bez jakiejkolwiek pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i może tam jego szefowskiej mości z
  • Odpowiedz