Wpis z mikrobloga

Ludzie z tagu #przegryw gadający, że geny to wszystko i stawiający seks na piedestale. Urodziłem się z wadami genetycznymi, mam w #!$%@? dużo wad i zaburzeń, 4 letnia depresja, oraz epilepsja i 165 plus minus wzrostu. Pewnego dnia powiedziałem sobie "#!$%@?ę wyluzuję i zacznę pracę nad sobą" minęło 2 miesiące (?) nie poznaję siebie nie ten chłopak co sprzed laty zamknięty w sobie autystyk żyjący w świecie gierek (tak mam Aspergera zdiagnozowanego) ruszam się, poznaję ludzi, szukam pracy, ogarniam różne rzeczy, poznałem niedawno dziewczynę i zapowiada się na związek mogę się mylić, ale dziewczynie zaimponowałem :D i jest skora do gadania. Następnie praca, kwestie zdrowotne, nauka angielskiego, siłka potem szkoła LO dla dorosłych i no aspiruję wysoko... Można? można.


#motywacja #zmiana #rozwojosobisty #asperger #autyzm #asd #mindset
  • 47
@JacekJaworzec: @Malala7: @Shinyz0: @MieczyslawWieczyslaw: Powodzenia w dalszym taplaniu się w tym gównie co tworzycie (wpisy które mają treści o charakterze suicidefuel) na pewno daleko zajdziecie i wam to pomoże. Jak jesteście zepsuci i niereformowalni to nie zarażajcie tym zagubionych ludzi, którzy chcą się naprawić. Nawet jakiś herzyk o was książke pisze ( ͡º ͜ʖ͡º)
dlaczego po prostu nie powiedziałes sobie tego wcześniej?

@ikimrdbeietocytynal: Teraz w miarę dojrzałem do pewnych rzeczy.

Nikt tu się nie tapla w gównie ale wiara w takie magiczne przemiany w przypadku gdzie wiele chłopakow tutaj boryka się z prawdziwymi problemami, których okres leczenie trwa na przestrzeni lat jest wręcz nie smacznym żartem ¯_(ツ)_/¯ Koło przegrywu nawet nie stałeś pewnie. Bądź co bądź gratulacje przemiany ale nie wciskaj kitu

@Shinyz0: Mówisz
@ikimrdbeietocytynal: Nie jestem na tyle rozgarnięty, a jestem nierozgarnięty by powiedzieć co mi pomogło. Na pewno to co powiedziałem w filmie umiejętność godzenia się z rzeczywistością, zmiana mindsetu i działanie poprawianie rzeczy na które mamy wpływ.
@Shinyz0:

Tak, tak xD PRZECIEZ TO TAKIE PROSTE XDDDDDDDDDDD

Nikt nie powiedział (w tym ja) że to proste droga do sukcesu to często droga przez ból i przeszkody. Nie da się tak by było idealnie, nie można mieć w życiu wszystkiego. Ja nie jestem normikiem i pisałem z ziomkiem na discordzie. Nie śmieję się z ludzi spod tagu #przegryw tylko ta toksyczność i wpisy o charakterze suicidefuel są co najmniej nie
@SquarexLoserLover: Poza tym, mówiłem ci, że masz dużo łatwiej, nawet wyglad masz ok, jesteś młody, asperger to żaden wyrok, lekko inaczej działasz, wiem, bo sam mam wiekszość obiawów (nie zdziwiłbym sie jakbym miał, ale nie potrzebuje wiedzieć czy mam) i miałem kolega z tym. Przegryw (dla mnie) polega na sytuacji z której bardzo ciężko wyjść(co nie znaczy, że nie warto próbować zmniejszyć przegrywu lub nawet z niego wyjść, warto, tylko trudno),
to w końcu ty nie stawiasz tego seksu na piedestale czy jednak stawiasz?

@mienskoduszone: A czy jak poznałem dziewczynę to jest to w Twoim rozumowaniu równoznaczne, że od razu chcę ją ruchnąć? nie, nie chcę co prawda poznałem ją, bo sobie nudesiar szukałem i do łatwych nie należy udało mi się ją przekonać do wymiany i no sobie fajnie wieczór spędziliśmy potem nazajutrz wieczorem też, ale goręcej było. Ona widziała mnie,