Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Warto robić kurs doszkalający na moto do 125ccm z kategorią B czy od razu ładować się w normalny A?
Ostatni raz jeździłem na motocyklu za dzieciaka na wsce więc zanim coś kupię do jazdy po mieście przydałony się jakieś szkolenie.
Nie wiem czy szkoły jazdy w ogóle robią takie ale pewnie tak.
W ogóle 125ccm da radę przy dziku 190cm/105kg? Żeby się dynamicznie poruszać?
I jakie modele są odpowiednie dla wyższych osób?

#pytanie #motocykle #prawojazdy
Bodzias1844 - Warto robić kurs doszkalający na moto do 125ccm z kategorią B czy od ra...

źródło: comment_1661233393hJn4mpHZYs43jGVrBN51Qr.jpg

Pobierz
  • 14
@Bodzias1844 wykupić z 2-2 godziny jazd- moim zdaniem warto, choćby żeby odświeżyć sobie wszystko w "kontrolowanych" warunkach na placu - a jak się wywrócisz to nie będzie boleć że twoje Moto jest porysowane.

Tylko jedna 125 ma certyfikat wykopu dla wysokich kierowników. Varadero.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tom_w: potrzebować nie potrzebuje ale tak mnie naszło jakoś na motocykl. A chciałbym jeszcze w tym sezonie pośmigać. Jakbym zaczął robić A to bym się nie wyrobił chyba.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@19ludwik91: myślę, że więcej tych godzin, ostatni raz jezdziłem z 20 lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Varadero to turystyk chyba ale wygląda fajnie i jest wysoki, będę brał pod uwagę.
Ja mam 190/100 i szukałem varadero ale w tym czasie ceny i dostępność jakoś w niedalekiej odległości mnie zniechęciło. Kupiłem cbf125 i tez jest spoko jeżeli chodzi o gabaryty. Mam już go 3 rok i się super jeździ. 110km/h we 2 z żona +-50kg.