Wpis z mikrobloga

mając budżet 15-20 tys na #auto co byście wybrali?

wymagania:


Z tych co patrzyłem to:


Każdy ma jakieś plusy i minusy.

Było jeszcze pare co mnie interesowało. Rozstrzał duży- wiem. Lubie stare kanciaste samochody więc nawet volvo 850 mogłoby być xD
Użytkujecie któryś z tych aut? wypowiedzcie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pobierz moakatanga - mając budżet 15-20 tys na #auto co byście wybrali? 

wymagania:

SPO...
źródło: comment_1661200370WMReIHn7D0mbRcg8F6r6mO.jpg
  • 37
@moakatanga: volvo z turbo najlepiej, w zasadzie to to samo co bez turbo tylko mniej pali xD, Mercedes też spoko i cytryna. Fordy często chleją olej (remont silnika to 3-5k więc bez tragedii i długie lata służy).
Z tego raczej wybieraj, reszta to skarbonki.

Jeśli wymagasz bagażnika to tylko volvo.
preferuje manualną- na 2 razy z automatyczną klapy się pierdzieliły i trzeba było deche sciągać xD


@moakatanga: to w manualnej nie ma klap a temperature ustawia magiczny osiołek ciągnac za linki ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

dobre wyciszenie


@moakatanga: a podajesz japonskie auta typu lancer, impreza, legacy, ktore maja blache cienką jak kartka papieru a przy 120kmh na autostradzie czujesz jakbys jechał statkiem kosmicznym ktory zaraz sie
@bruhh: dlatego impreze odpuściłem po tym jak zobaczyłem na grupach facebookowych co się z kielichami z tyłu potrafi zrobić xD w203 poliftowe jest ciut poprawione jeśli chodzi o rudą.

to w manualnej nie ma klap a temperature ustawia magiczny osiołek ciągnac za linki ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Nie sprecyzowałem że chodziło mi o silniczki ;p a co do silników dielsla to właśnie te z PSA jedynie brałem
@moakatanga: Jak masz dobrego majstra od gazoliny to nie ma bata żeby coś się psuło lub żeby auto gorzej chodziło. mk4 nie posiadałem bezpośrednio ale było w rodzinie. Szczerze, to nie wiem jakie wady ci tutaj wymienić, średniej jakości wykończenie wnętrza i spalanie benzyny dość duże. Auto duże, dużo miejsca w środku, często w bardzo bogatych wersjach. Względnie dobre audio, dynamika średnia ale mułem totalnym nie jest.