Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atrophy: nie, fryzura z high high fade, góra włosów 25mm doszedłem do takiej wprawy ze żadna z zapytanych osób nie podejrzewa że strzygę się sam.
kupiłem maszynkę dwa lata późnej od ciebie


@miauczar: No i dziś się spier.oliła. Niezłe jaja. Dobrze, że banalna usterka przy przewodzie, to się łatwo ogarnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DJ007: może zainwestuj w bezprzewodowa? Ja w międzyczasie kupiłem jakiegoś Remingtona w outlecie który wg. Opisu włączał się i zaraz wyłączał, przelutowalem aku na AA ładowalny i śmiga legancko. Dużo wygodniejsza jest. Przewodowa bardzo często zahaczalem ręką i lądowała na podlodze. W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DJ007: ciekawe, a jeszcze bardziej mnie ciekawi - co to za sprzęt? Moja pierwsza maszynka był Philips qc 5010,pamiętam jak obcinam się nią pierwszy raz - nie wyszło jak należy, za 2,3,4 też ale za następnymi razami było coraz lepiej, dziś już mam kilka maszynek bo każdej używam do innego etapu strzyzenie (brzmi skomplikowanie ale tak nie jest) . Przez te lata zdobyłem trochę praktyki, jak ktoś interesuje to mogę udzielić
miauczar - @DJ007: ciekawe, a jeszcze bardziej mnie ciekawi - co to za sprzęt? Moja p...

źródło: comment_16612819807XEmbwzO4jJfSQJd7sdGF0.jpg

Pobierz