Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? () Gdyby to faceci byli bierną stroną, a podryw zależałby tylko i wyłącznie od kobiet to ludzkość wyginęłaby w pierwszym pokoleniu. Ewentualnie mężczyźni rozmnażali by się tylko z brzydkimi kobietami (bo te potrafią co prawda pokracznie, ale prowadzić rozmowę)

Na początku dałem jej się wykazać, ale jak już chciała sie żegnać to zlitowałem się nad bidulką (,) Dalej #chwalesie efektem po 5-10 minutach rozmowy i 2 hot kawałki wycięte z rozmowy.

#logikarozowychpaskow #p0lka #blackpill #zalesie #rozowepaski #takaprawda #seks #chad #wychodzimyzprzegrywu #ruchanie #gadugadu #ladnadziewczyna
Pobierz
źródło: comment_1661182734Pb9xOwkABhM4Pf6uYUYwrR.jpg
  • 42
Przekonałeś, zakladam konto


@Hutterite: Ja założyłem, bo GG świetnie nadaje się na portal randkowy. Można wstawiać zdjęcia, ustawiać opis. Wchodzi się w katalog publiczny gdzie Ci filtruje dziewczyny z Twojego miasta i działasz.
a screena z IG i to jeszcze z nakładką? XD


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: To nie był screen. Zdjęcie jest czyste, tylko dodany płomyk. Na górze nie ma nazwy nicku i kafelek. Ale jeśli ktoś jest zdolny może znaleźć jej IG, bo mi nie podała
Gdyby to faceci byli bierną stroną, a podryw zależałby tylko i wyłącznie od kobiet to ludzkość wyginęłaby w pierwszym pokoleniu


@RENNEM:

Nie, po prostu obecnie jest za dużo facetów.

Kiedyś masa mężczyzn ginęła jako ofiary przestępstw i na wojnach, każdy posiadacz jaj i #!$%@? był w cenie i nawet wykształciły się takie tradycje jak "Posag" - gdzie kobieta dawała facetowi hajs by się z nią związał.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Posag