Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jedziesz sobie autostradą, z głośników leci Twój ulubiony utwór, podgłaśniasz, czuje dobrze człowiek. Nagle muzyka zamienia się w kakofonię, ##!$%@?, znasz przecież każdą sekundę tej piosenki. Starasz się ogarnąć co to się stanęło, przez ścianę dźwięku udaje Ci się ledwo co zrozumieć bełkot "wpadnij do KFC". To trzeba nie mieć rigczu żeby nagle odpalać dźwiękowe reklamy, podczas jazdy samochodem. Tych reklam i tak nie da się zrozumieć jak leci #spotify, bo miksują się z muzyką. Yanosiku robisz to źle. #motoryzacja #android #yanosik
  • 10
@olito: To nie Yanosik, to tradycyjne radio, janusze nadają reklamy lokalnie jakimś sposobem o takim statusie jak "informacje". Byłem rozwalony co sie dzieje w niemieckim Kiel że mi sie randomowo odpala reklama podczas słuchania podcastów, później zrozumiałem że to w tym miejscu konkretnym.
W Poznaniu chyba przy Warszawskiej też coś takiego nadają
@olito: Coś masz aktywne co wybudza je na czas tych komunikatów, u mnie to samo. Czy mówisz typowo o reklamach Spotify? To po pierwsze pytanie jakim cudem nie masz premium, więc sprawy nie ma