Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Zawadson:
Niestety, ale tak często kończą sie małżeńskie spory w tym kraju. I chociaż uważam, że należałoby wybić większość rusków za to co wyprawiają z ukrainą, to jestem miękkim facetem z zachodu i jak oglądam co te ruskie psy robią ze swoimi kobietami to mi jej po ludzku szkoda, mimo jej narodowości. Szkoda mi jej cierpienia, beznadziei w jakiej się znajduje, gdzie najbliżsi i organy państwa są przeciwko niej i o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kierowca-ufo: to jest, jak to zwykle u ruskich bywa, konserwatyzm zdeformowany do horrendum. Ale no cóż, skoro w cywilizowanych krajach była demokracja w odmianach chrześcijańskich a u ruskich dyktatura proletariatu to nic dziwnego, że konserwują takie wartości a nie inne.
@matka_boska_w_klapie: po pierwsze ludzie potrafią ukrywać agresję i inne formy zj3bania bardzo długo. Potrafią zacząć pić dopiero po ślubie, albo ich stan się pogarsza z czasem.

Po drugie takich partnerów/partnerki wybierają przeważnie osoby zahukane, o niskiej samoocenie. Wierzą one, że nie zasługują na nic lepszego. Mam nad sufitem taką parę gdzie kobieta poniża swojego partnera, wyzywa go, sądząc po odgłosach dochodzi do rękoczynów. Łobuziara kocha najmocniej? Chciał mieć gorylkę na własne