Wpis z mikrobloga

Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji
Dziś powietrze pachnie jak ostatnie dni wakacji
Deszcz na betonie, deszcz na betonie

Śpiewał Taco (wiadomo, mondry rap, głembokie tekst), w związku z czym zapraszam szanownych Mirków i Mirabelki na Pedalarstwo i Piwo, ostatnie w te wakacje!

#rowerowetrojmiasto Pedalarstwo:

Data: 27.08 (sobota)
Godzina: 09:38
Miejsce zbiórki:
Budynek LOTu
Trasa:
nudne do porzygu Żuławy do Maka w NGD ale! Wydłużamy trasę do Elbląga. Powrót przez Mikoszewa, Wyspę itp.
Albo i nie, w zależności od życia, się zobaczy.

Zapraszam tych, co już byli, tych co nie byli też zapraszam!

Trasa raczej płaska, tempo raczej spokojne (Ci co byli wiedzą, że nie umiem w szybko).
Jak będą jakieś inne propozycje co do trasy, to do ustalenia.
Trasa na szosę, bez kwadratowych ujebów.

Gwarantowane atrakcje:
- #wmordewind
- heheszki
- przystanek w maku w maku w NDG
- Wyżyna Elbląska — oszałamiające 200 m elevation gain( ͡º ͜ʖ͡º)

Rynsztunek obowiązkowy:
- kask
- oświetlenie
- bidon.

Cała reszta się znajdzie :D

Jakby ktoś był pierwszy raz i nie był pewien czy ja to ja, mój rower ma różową owijkę i różową sztycę — jest gdzieś w poprzednich wpisach.

Wymagania: nie ma #!$%@?, chyba że będzie, to na własną rękę. Moim osobistym wymagankiem jest szacunek dla innych uczestników tejże akcji, czyli jak ktoś odpadnie to nie zostawiamy go na pastwę losu i wiatru oraz to, żeby mnie ktoś zmienił od czasu do czasu, bo tak to ja mogę prowadzić ¯(ツ)
(wtedy mam pewność, te tempo będzie te 25 ;))

Proszę o info jak ktoś się wybiera, żebym nie wstawała nadaremno :D

#trojmiejskiewykopiwo Piwo:

Data: 27.08 (sobota)
Godzina: 19:43

Miejsce:
pub Pułapka, ulica Straganiarska 2, 80-837 Gdańsk, S T A R Ó W K A

Trzeba wykorzystać żetony z Craft Beer Fiesta ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Wiadomix, bez rezerwacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie to super duper impreza - and you know the drill. ;)
W razie problemu/wątpliwości można do mnie pisać.

Na obu wydarzeniach wszyscy mile widziani, starzy, młodzi, grubi, chudzi, różowi, niebiescy, tęczowi, przegrywowi, przyjezdni, miejscowi, łysi, długowłosi, drwale także!

Przypominajka w okolicy piątku :)

#gdansk #gdynia #trojmiasto #tczew #wejherowo #kartuzy #koscierzyna #rumia #reda #sopot #rowerowetrojmiasto #ruszgdansk #trojmiejskiewykopiwo
Pobierz ZkropkaoNa - Twoja skóra pachnie jak ostatnie dni wakacji
Dziś powietrze pachnie jak...
źródło: comment_1661156228ErVA6dbOhnZx3XAnGNV8Tu.jpg
  • 12
Trasa raczej płaska, tempo raczej spokojne (Ci co byli wiedzą, że nie umiem w szybko).


@Zkropkao_Na: Ja przepraszam bardzo, ale widziałem coś innego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A którą drogą - tak dla pewności zapytam - jazda w tamtą stronę? Bo jeśli najpierw południową, przez PrG, to tam lub gdzieś po drodze