Wpis z mikrobloga

W ubiegłym tygodniu zacząłem sobie suplementować soplówkę jeżowatą, w formie kapsułek z firmy Swanson, może orientujecie się czy są lepsze produkty, a może ten na start jest ok? Poza tym myślę nad suplementacją m.in. reishi, więc jeśli ktoś ma doświadczenie w tej kwestii i chciał się podzielić wiedzą, np. w kwestii zakupu konkretnych supli, to chętnie skorzystam. #grzyby #zdrowie #nootropy #suplementy
Pobierz Mfalme_Kitunguu - W ubiegłym tygodniu zacząłem sobie suplementować soplówkę jeżowatą,...
źródło: comment_1661150954UlBl4vMt8UNPIuPhXc61qZ.jpg
  • 19
@Fidelis Miałem kiedyś w proszku, ale zapomniałem nazwę. Papierowa torba była a w środku folia. Takie nietypowe opakowanie a teraz kapsułki z OstroVit
@Mfalme_Kitunguu: w tej od Swansona jest sproszkowana grzybnia po prostu. Jak chcesz najtańszy ekstrakt standaryzowany to polecam Medica Herbs Soplówka Jeżowata 600mg, standaryzowany na zawartość 50% polisacharydów: (DER 20:1)
Kilka miesięcy temu liczyłem co się najbardziej opłaca i jeżeli chodzi o standaryzowany ekstrakt w takiej dawce to wychodzi od nich najtaniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mfalme_Kitunguu: @kidi1: czujecie jakakolwiek zmianę? Ja biorę już kilka tygodni z ostrovit ale nie widzę zmian a nawet bym powiedział że czuje się gorzej i mam mniej chęci do działania. Przy okazji wrzuciłem gotu kola. Dodatkowo zdarzało się że bolał mnie po tym brzuch.
@jednakenergetyk suplementuje to około tygodnia więc to chyba za krótko żebym odczuł jakieś realne zmiany. Wydaje mi się, że na początku miałem lekką fazkę, teraz Ci powiem, że mam "większą klarowność myślenia i koncentracji" ale to może być efekt placebo i to tylko moja subiektywna opinia. Powiem Ci tak, jak skończę Swansona przerzucę się prawdopodobnie puder z Solve Labs, bo w nim jest ekstrakt. Chcę popróbować różnych produktów i zobaczyć czy przy