Wpis z mikrobloga

No miejsca intymne ogolone. Znowu jestem tam gładki i nic tylko się dotykać. Jeśli ktoś w XXI wieku nie goli regularnie miejsc intymnych to najzwyczajniej w świecie jest brudasem i nie ma pojęcia o podstawowej higienie, a zasłanianie się tym, że golenie się tam to współczesny wymysł to nic innego jak ukrywanie swojego lenistwa.

Skoro ja(najbardziej leniwy #!$%@? jakiego znam) o 4 nad ranem ogolił sobie fiuta, jajka, oko saurona, pachy, sutki, tors i morde to znaczy, że się da. Laska, która by nie goliła psiochy, a nie daj boże dupy itp i zapuszczała wielocentymetrowe kłaczyska jest dla mnie z automatu skreślona. Powodzenia w hodowaniu cygańskich korali brudasie.

#rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #higiena #zwiazki #oswiadczenie #przemyslenia
Pobierz Felixu - No miejsca intymne ogolone. Znowu jestem tam gładki i nic tylko się dotykać....
źródło: comment_1661136726LynfWhx5b9Ub0O5UNwrzUk.jpg
  • 20
@Felixu kiedyś widziałem artykuł z jakiegoś nature czy innego science gdzie udowodnili, że depilacja zmniejsza "higieniczność" tych obszarów. Wyjątkiem była głową i zarost, bo jest "na zewnątrz".
@Felixu: o wiele zdrowiej jest podcinać kłaki i regularnie się myć, a nie golić na 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Golenie na 0 sprzyja podrażnieniom, a co za tym idzie (szczególnie u kobiet) infekcjom intymnym. Ponadto pewnie nie wiesz, ale włosy to swojego rodzaju nośnik ułatwiający ruchy podczas seksu, zmniejszający tarcie.