Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seks #pytaniedorozowychpaskow
Nie ma tu żadnych przekleństw, ani nic niezgodnego z regulaminem tej strony, więc proszę mi to zaakceptować.
Jakieś pytania które można wygooglować w 2 minuty wrzucacie, ale moje odrzucone mimo, że temat raczej bardziej pasjonujący i nadający się na anonimowe niż pięta albo boląca stopa xD

Nie mam siły pisać tego ponownie więc po krótce: różowe w dłuższych związkach co sądzicie o trójkącie 2m1k? To moja długoletnia fantazja, chciałbym puknąć narzeczoną na dwa baty po prostu, tak no homo, faceci mnie nie kręcą ale sam trójkąt tak. Jesteśmy ze sobą już długo, w seksie próbowaliśmy bez osób trzecich niemal wszystkiego co umiarkowanie czyste. Ją temat trochę podnieca chociaż jest wstydliwa bo jest taką cnotką z natury. I to tak serio, nigdy nie było sytuacji żeby choćby flirtowała czy dawała ponadprogramową atencje innemu facetowi, zawsze ja byłem najważniejszy. To czynnik który dodatkowo mnie podnieca xD

Ja znowu jestem dewiantem i chciałbym takie coś przeżyć, ale zastanawiam się czy jej tym jakoś nie poryje głowy. Nie, że poleci do innego, bo o to się nie boję xD
Kompleksów nie mam więc, jestem wysokim dobrze wyposażonym facetem, więc dla mnie to byłby raczej luz. Jeżeli tylko miałbym świadomość, że dla niej to ok to spoko.
Czy to uwłaczające dla kobiety taka propozycja jeżeli planujemy przyszłość na poważnie? Dla mnie to byłaby tylko zabawa ale kobiety bardziej emocjonalnie podchodzą do seksu jednak. Co sądzicie?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6302134f0b38baa9cfae1f39
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
OP: @fishery
pisałem przecież, że wiem, że temat ją podnieca. wspominałem o tym parę razy podczas ruchania, peszyła się ale była podniecona. w każdym razie chciałbym znać ogólne zdanie kobiet na ten temat, może któraś próbowała i ma jakieś rady jak to zorganizować żeby jej się podobało.
to nie jest z dupy do buzi czy głębokie gardło tylko jednak trzecia osoba w łóżku.
@LeVentLeCri
ja mam niski próg wstydu a zazdrość
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Moje rady:
Całkowicie obcy gość. Żadnych znajomych, kolegów itp.
Totalna, paranoiczna dbałość o prywatność. Najlepiej inne miasto, hotel.
Ustalcie zawczasu jak się bawicie i co wolno. Przekroczenie tych granic kończy natychmiast zabawę.

Z doświadczenia Ci powiem że znaleźć ogarniętego gościa do takich zabaw to masakra, laskę o wiele szybciej ogarniesz.
MocnyKról: @zuczek_blyskawica
Para jak i druga laska też spoko. Ale parę normalną chyba ciężej znaleźć, taką żeby u obu dobrze było pod kopułą.
@fishery
dzięki
absolutnie nie biorę pod uwagę żadnej znajomej osoby, tak jak u ciebie - pełna dyskrecja, anonimowość i jednorazowe spotkanie, od początku to mam na myśli. we wcześniejszym wpisie (tym co mi nie zaakceptowali) nawet o tym pisałem, bo akurat branie kolegi do takiego układu jest dla
@AnonimoweMirkoWyznania możesz zawsze poszukać na zbiorniku taka parę. Jest dość dużo osób szukających.

Natomiast mnie taki układ seksu równoległego na początek zawsze bardziej przekonywał, bo jest to fajne wprowadzenie do "swingowania", a jednocześnie można zaznaczyć że na początku bawimy się tylko ze swoim partnerem/partnerka. I powoli się oswajać z zaistniałą sytuacją ( ͡º ͜ʖ͡º)
OP: @Lucius
Tyle w życiu narozrabiałem, pieniędzy przepuściłem, problemów z prawem sobie narobiłem. Gdyby ona mnie nie kochała to by już dawno mnie zostawiła xD
Z wiekiem ogarnąłem łeb, i to dzięki niej, ale nawet w czasach kiedy nie zachowywałem się wobec niej fair ona ze mną była.
Wiem również, że swoją kobietę pociągam dalej tak samo jak kiedyś, dalej te same uczucie które widziałem w niej jak się poznawaliśmy. Raczej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież mi nie chodzi o nią tylko o Ciebie, możesz być teraz siebie pewien na 100% a ja Ci powiem że równie mocno możesz być pewien tego że po jakimś czasie obraz posuwającego ją obcego typa tak bardzo będzie ci wiercił w głowie dziurę że coś pęknie i związek się skończy, fantazje to nie prawdziwe życie i nie będzie nigdy tak jak masz to w głowie gdy fantazjujesz podczas stosunku,