Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu chciałbym tylko z humorem napisać i ogłosić, że Wielki Wnioskujący po 4 komentarzach z mojej strony się zesrał, skasował moje komentarze, a mnie wrzucił na czarną listę. Cóż za nieoczekiwany obrót zdarzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I tak się kończy zadawanie prostych pytań wielkim umysłom i wybitnym jednostkom z Wykopu. Niepewny siebie, zakompleksiony i sfrustrowany klaun, pozdrawiam płatka śniegu @NewBlueSky

#psychologia #pytanie #filozofia #wykop
Pobierz Krisskow - W nawiązaniu do tego wpisu chciałbym tylko z humorem napisać i ogłosić, że...
źródło: comment_166108245683AXS6IuecbczktW8AkHWw.jpg
  • 9
I tak się kończy zadawanie prostych pytań wielkim umysłom i wybitnym jednostkom z Wykopu. Niepewny siebie, zakompleksiony i sfrustrowany klaun, pozdrawiam płatka śniegu @NewBlueSky


@Krisskow: dziękuje, moje ego eksploduje.

Szkoda ze zapomniales wkleic post za ktory zostales usuniety z tamtego watku. Ale widze ze spodziewales sie ze wylecisz xD
@Krisskow: Właśnie chciałam zaplusować twój komentarz, i widziałam, że zniknął. On mnie też ma na czarnej, a chciałam zapytać, skąd wie, że jego ocenianie osobowości na podstawie zdjęć jest trafne - skoro nigdy żadnych badań na ten temat nie robił, bo mu się nie chce.
@KomosaBiala: On to generalnie nic nie robił, nic nie osiągnął i nigdy w żaden sposób nie zweryfikował żadnej opinii na swój temat, to jest największy problem.

Ja nawet napisałem Wnioskującemu, że nie mam problemu z samym twierdzeniem, że jest wybitny, bo może jest. Ale no cokolwiek na potwierdzenie tej tezy poza anegdotami wypadałoby przedstawić ¯\_(ツ)_/¯ nawet z szacunku dla samego siebie i swojego intelektu, który rzekomo tak szanuje.
@Krisskow: Najlepiej być niepokonanym geniuszem, gdy nigdy się go nie zweryfikowało. Jeszcze wyjdzie, że jest zupełnie przeciętny i co wtedy?

Ogólnie z tym poczuciem własnych zdolności intelektualnych to zawsze jest pułapka, bo skala jest bardziej rozciągnięta, niż nam się wydaje. I tak można być sobie geniuszem, dopóki nie poznasz kogoś kilkukrotnie inteligentniejszego od siebie, a potem jeszcze kogoś kilkukrotnie bardziej inteligentnego od niego. Dobrze się w życiu kierować zasadą - gdy
@aegispolis: Amen. Ocena i ewaluacja samego siebie to zawsze zajebiście trudny temat i ostrożność zawsze wskazana. Oczywiście, kiedy chcemy się lepiej poczuć lub do czegoś dążymy to motywacja jest dobra, czasem dobrze jest się pozytywnie nakręcić, uwierzyć w siebie etc.

Natomiast jak budujesz ego i całe swoje życie w oparciu o jakieś przekonanie na swój temat to zazwyczaj jest to bardzo mocno wątpliwe i niebezpieczne.
@NewBlueSky: Jest taka opcja w ustawieniach wykopu, aby po dodaniu do czarnej listy nie blokować osób od wpisywania, ja tak mam ustawione. Ogólnie trolli jest pełno, ale łatwo można się pomylić, z drugiej strony często debile blokują z cenzury i chyba nie warto poniżać się do takiego pozimu.

Robiłeś sobie:

http://www.rdos.net/pl/