Wpis z mikrobloga

#junkers #gazowypodgrzewaczwody #podgrzewaczeprzeplywowe #pytaniedoeksperta #instalacjesanitarne

Przez 10 lat miałem w łazience do podgrzewania wody w łazience Junkersa WP 11B (Bosch) . Po tych 10 latach zaczął się psuć. Raz go naprawiłem potem stwierdziłem że nadszedł jego czas i go wymieniłem. Zastąpiłem go nowym Junkersem 11B 23 Maxi Power. Od tego czasu uważam że zrobiłem największy błąd kupując Boscha. Przecież to jest takie gówno że ja nie wiem . W czasie na gwarancji już mi zaczęła przeciekać nagrzewnica. Potem cały czas problemy z zapłonem. Serwis który przejeżdża mówi mi że teraz to Bosch jakąś chińszczyznę wrzuca a oni muszą teraz ludzi czarować .Czasami przy jednym ustawieniu woda raz gorąca raz zimna. Na początku myślałem że po prostu mam pecha, ale jak zacząłem pytać znajomy co mają BOSCHA to widać że problemy są podobne. Wyjątkiem są produkty z przed 20 lat które do teraz działają bez awaryjnie.

Pytanie teraz jakbym kupował to jaki wybrać ? Nie zależy mi na wodotryskach tylko na bezawaryjności .