Wpis z mikrobloga

Wczoraj Japonia pobiła ilość zachorowań na covid, było 261.091 nowych przypadków i umiera co raz więcej osób wczoraj 294, dwa dni temu rekord 311 osób.
Siódma fala jest największą jeśli chodzi o liczbę zakażonych.
Szczepienia dalje trwają,
1 raz jest zaszczepionych 82%
2 razy 81%
3 razy 64%
4 razy 16%.

#japonia #wiadomoscizjaponii #koronawirus #2019ncov #swiat
ama-japan - Wczoraj Japonia pobiła ilość zachorowań na covid, było 261.091 nowych prz...

źródło: comment_1661037713RDNHmWKNowICYpojKasDLk.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@asthorss: Nie rób tego. Ja gdyby nie to, że 'musiałem' to bym tego nie zrobił.

Teraz 2 miesiące nie mogę dojść do siebie z zapalenia płuc, gdzie wcześniej niż chorowałem wcale. Dużo znajomych częściej i ciężej choruje, a Ci co nie byli szczepieni bez zmian.

Ale to tylko moja opinia.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger procentowo wygląda to tak że niestety umieralność poszczepienna wynosi 17 %. Liczę całość bez względu na wiek i choroby współ istniejące. Do roku 2019 wynosiła 9 %. Jeśli weźmiemy pod uwagę statystyki osób które nie zostały przyjęte do szpitali, nie udzielono pomocy itp w Polsce 1
9 % z wahaniem do 20. Mopy zgłoszone to 7 % zaszczapionych. Nie zgłoszonych znacznie więcej. POMIJAM FAKT DZIAŁANIA szczypawki. Sam zostałem w------y ze
  • Odpowiedz
@selectGwiazdkaFromTabelka czego k---a noszenia? Może się obudź z tego snu bądź letargu. Lemingu ty sprawdź, bo masz dostęp do sieci jak chronisz i jesteś chroniony maseczka. Co ci daje i przed czym cie chroni. Przede wszystkim przestań p-------c.
  • Odpowiedz