Wpis z mikrobloga

POST #2 - frajer na #divyzwykopem pt.2

Ostatni post przyjął się całkiem dobrze a i sporo osób zaobserowało profil więc czuje sie troche zobowiązany do historii z drugiego spotkania.

Część druga jest w zasadzie troche kontynuacją poprzedniej części ze względu na możliwe nawiązania:
https://www.wykop.pl/wpis/67169369/post-1-przegryw-na-divyzwykopem-pt-1-witam-ʖ-post/
W tym wpisie kolejne spotkanie i najbardziej żenujące momenty jakie sie wydarzyły podczas
(ALERT może skręcać z żenady szczególnie w kwestii pieniędzy xD).
Akcja wciąż dzieje sie ok. 5/6 lat temu. +- dwa tygodnie po pierwszym spotkaniu

A więc bez przedłużania

Wstęp i drugie spotkanie

Jak już wiadomo pierwsze spotkanie okazało sie kompletną katastrofą ze względu na wiele czynników, jednak swoje #!$%@? z tym że opadł i nie czułem żadnej przyjemności prymitywny umysł chciał sobie to wytłumaczyć tym że w prezerwatywie nic nie czuć (wtedy jeszcze nie wiedzialem ze to przez walenie do komputera przez cale życie xD). Tym razem pomysł padł na to że pójde na samego loda bez gumy. Różnica była taka że zacząłem stawiać pierwsze kroki na #garsoniera i mimo biednego wyboru w mieście miałem upatrzone dwie w miare pewne pozycje. Względem lat okazało sie że dodzwonienie do którejkolwiek graniczy z cudem bo mają swoich stałych klientów i udało się dopiero po chyba 2 latach.

Diva i akcja

Jako że oczywiście sie nie dodzwoniłem, a byłem mentalnie gotowy to zaczęło się dzwonienie na losowe numery i jeden odebrał. Pewniakiem było to że zdjęcia losowe + opis na zasadzie "zapraszam na spotkanie" i tyle.

Znalezienie bloku tym razem okazało sie dosyć proste a jedyna żenada wynikała z wchodzenia przez dziedziniec na którym ludzie w oknach i tak wiedzieli po co tu przyszedlem xD.

Stres oczywiście dalej potężny jednak mimo że spodziewalem sie starego k0rwiska to o dziwo w drzwiach było poniekąd zaskoczenie. Wchodze do środka a otwarła dosyć młoda malutka blondynka w okularach ok. 23 lata. Pyta co chce robić w zasadzie już w drzwiach no więc mówie że chce loda - więc rozliczenie (chyba 150zł o ile dobrze pamiętam). Poszedłem na szybko do łazienki bo mi sie lać chcialoxD w srodku był taki #!$%@? i smród (pryszic chyba nawet nie działał - więc odlałem sie a potem przemyłem #!$%@? w zlewie xD).

Wchodze do pokoju - diva już czeka na siedząco - nawet nie zdjęła koszulkixD

ja tam podchodze z #!$%@? na wierzchu a ta wyciąga gume
tym razem wydusiłem z siebie że chce bez na co spojrzała niekoniecznie dobrze i mówi że ona robi tylko w gumie. Ja znów swoje że wole bez i była taka w #!$%@? niezręczna cisza (teraz mi sie wydaje że była świeża bo sama do końca nie wiedziała jak sie zachować)
ale w końcu pękła XD i tym razem ona dosyć niepewnie wydusiła bardzo cicho, że dobra ale jak dopłace do 200 - no więc mówie że spoko - i przyznaje sie że niestety bardzo szybko nauczyłem ją jak postępować z frajerami xDxDxD

Robi tego loda na #!$%@?, ja oczywiście przez ded gripa uczucie takie samo jak z gumą xD czyli w zasadzie jego brak - no więc mówie czy moge od tyłu XD jak już wspominałem o wyczuciu frajera i nauczeniu jej postępowania z nimi no to powiedziała że jak dopłace 100złxDxDxD możecie mnie opluć i słusznie ale przystałem na to XD

Ściągnęła majtki (oczywiście ona wcelowała xD) i ogień. Niestety #penis13cm opadł w sumie po 2 minutach i nie dało sie tego uratować. Znów sie poddałem i powiedziałem że nic z tego nie będzie. Powiedziała żebym sie nie przejmował bo to pewnie przez stres xDxD.

Nie wspomniałem w zasadzie o budynku (pomijając łazienki xD), ponieważ za drzwiami było widać ogromny telewizor z jakimiś filmem odpalonym i dało się wyczuć czyjąś obecność. Zacząłem się ubierać na korytarzu i z tego pomieszczenia wybiegł malutki piesek ale to dosłownie wielkości mojego #!$%@? nie wiem co to za rasa ale chwycił moją skarpetke - na szczęście z nią nie #!$%@?ł bo wstydziłbym sie prosić żeby mi ją znalazła xD.

Podsumowanie
- frajer wydojonyxD
- nawet nie zobaczyłem cycka
zapraszam do szkalowania i obrażania za to co zrobiłem podczas tego spotkania (zasłużone)

Niestety nie umiem zawołać plusujących z poprzedniego wpisu a nie chce mi sie pojedyńczo dlatego zapraszam do obserwowania (może dziś albo jutro pojawi się kolejne spotkanie).

#divyzwykopem #przegryw #seks
  • 15