Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę thermomix to g*wno owinięte w papierek a ich model biznesowy niczym nie różni się od sprzedawania magicznych kołder za 10k emerytom?
TLDR: Sprzęt należący do mojej cioci nie działa a producent upokarza mnie jak julka przegrywa.

W Thermomixie pojawił się problem, że od 2 miesięcy nie łączy się poprawnie z internetem.
Wcześniej wszystko działało normalnie, teraz na thermomiksie niby udaje się znaleźć sieci (zarówno światłowód z orange jak i hotspot z telefonu) połączyć się z tą siecią, ale dalej pojawia się błąd połączenia.
W internecie widziałem, że ludzie mają też z tym problemy, ale żadnego rozwiązania co z tym zrobić.
I Teraz najlepsze :
Sprzęt jest mojej cioci, napisałem do obsługi klienta producenta i uwaga..... odpisali mi po miesiącu XD oczywiście żebym dosłał ss błędu. Dosłałem i czekam kolejne 2 tygodnie XD
troszkę się zdenerwowałem, że za 5k i 200 cebulionów abonamentu rocznie jedyne co działa u nich dobrze to dział sprzedaży.
Gdybym to ja był właścicielem to bym odesłał im to g*wno z tytułu rękojmi, bo to zwyczajnie upokarzające cuckoldztwo, żeby za te pieniądze tak mnie olewali, no ale wiadomo, że dla mojej cioci to ósmy cud świata i trzeba być pokornym i w ogóle XD

#cookidoo #mlm
#thermomix
Pobierz analboss - Czy naprawdę thermomix to g*wno owinięte w papierek a ich model biznesowy ...
źródło: comment_1660986931DhiXtli3pdTnCCE6VXsh6v.jpg
  • 2