Wpis z mikrobloga

jak sobie złamiesz nogę to giń jeśli nie wykupiłeś sobie ubezpieczenia, pomimo, że płacisz już podatki?


@koniecswiatajestbliski: nawet jak masz ubezpieczenie ale ambulans cię zawiezie do szpitala out of network to zapłacisz grube tysiące dolarów
@Del: Mnie osobiście gówno interesuje to co wymieniłeś, zwróć uwagę na to że można opisać Polskę w równie złym świetle a nawet o wiele gorszym. Oba państwa mają zalety i wady.
@Del: Chodzi mi o to że ok jakieś tam wady w sumie bardzo duze wymieniłeś USA, ale to nie znaczy że ludzie nie mogą nadal uwielbiac tego kraju i stylu życia
Kultura #!$%@?, agresywny kapitalizm rodzący patologie, nieszczerość wyssana z mlekiem matki, duża przestępczość w miastach. Nie, dzięki. Postoję.


@Del: Ale ty #!$%@? xD Chcesz powiedzieć ze w Polsce nie ma #!$%@?? Chcesz powiedziec ze powrót do PRL i czekanie w kolejce po chleb czy mięso gdzie kazdy byl traktowany rowno (i #!$%@?) to najlepsze na co nas stac?
Chcesz powiedziec ze powrót do PRL i czekanie w kolejce po chleb czy mięso gdzie kazdy byl traktowany rowno (i #!$%@?) to najlepsze na co nas stac?


@eskejper: wolisz brać prysznic w wodzie o temperaturze 100°C czy 2°C?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@eskejper: Co Cię skłoniło do myślenia, że skoro coś powiedziałem na USA, to zaraz uważam, że w PL jest zajebiście? Mieszkam tu, bo tu się urodziłem i tu mam wszystko. Ale to nie znaczy, że lubię żyć w tym chlewie osranym gównem.
@NieobliczalneZieloneKonto: ja będąc dwa lata temu, pomimo prawie 30 lat na karku, zwiedzaniu wielu krajów, pierwszy raz, na własne oczy widziałem jak wyglada dziesiona i co ciekawe, było to w biały dzien w dość popularnym miejscu, bo na wyspie Rosvelta.
O ilości bezdomnych na ulicach wieczorem, przy głównych alejach Manhattanu, nie będę się rozpisywał, ale przebiły ilością tych w Rzymie, których ilość była dla mnie szokiem.