Wpis z mikrobloga

@baczex: Wiem ziomeczku, naśmiewam się tylko xD Mam Redmi 7 kupiony nie pamiętam ile lat temu i nie wykorzystuje jego potencjału w całości, dlatego się zastanawiam komu potrzebny telefon za parę tysięcy ... do robienia zdjęć? od tego są aparaty? do oglądania filmów? od tego są tablety/laptopy ... pytanie, po co? :I
@LubieDlugoSpac: @baczex: Tak samo, ale z drugiej strony nowy telefon za 500zł to pójście w drugą skrajność.
Procesor tak słaby, że musisz czekać kilka sekund, aż klawiatura się pojawi. Zdjęcia takiej jakości, że chociaż rozdzielczość większa, to lepsze robiłeś starą Nokią. Można, by wymieniać dalej, ale faktem jest, że ciężko znaleźć coś użytkowalnego i nowego za 500zł.
@Chrystus: Ale to 500 zł to symboliczna kwota, chodziło tylko o rząd wielkości kilku stówek, czy to 5, 6 czy 7 nie ma znaczenia. Tylko mi nie mów, że za taką kwotę nie znajdziesz telefonu nowego, który nie robi zdjęć lepszych niż " stara Nokia " i że musisz czekać, aż klawiatura się pojawi, bo teraz Ty przesadzasz :P
@LubieDlugoSpac: Nigdy nie wydam na telefon więcej niż 1500 zł. Rozumiem jeśli ktoś jest grafikiem lub potrzebuje systemu, który jest ze sobą powiązany - wtedy rozumiem idee kupowania iphone'a, maca i Apple watcha. To, że możesz ekran z telefonu przenieść na komputer spoko opcja, no ale umówmy się, że nie za taką kwotę. Dla mnie to jest sprzęt raczej dla profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodność i kompatybilność. Natomiast wydawanie 5k na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LubieDlugoSpac: i taka jest przeciętna kwota jaką Polak wydaje na telefon. Tylko tak jest że wszystkim. Wystarczy używana corsa, małe mieszkanie i parówki z biedry. A jak kogoś stać to w czym problem, niech korzysta. Ostatnio miałem takie średniaka za 2k i do dzwonienia czy byle coś tam obejrzeć to spoko. Ale w słońcu ekran już nie bardzo, aparat lipa, głośniki słabe. Także wolę już wydać więcej i mieć przyjemność z