Wpis z mikrobloga

Ale właśnie się rozczarowałem xD kilka miesięcy temu kupiłem cybeprunka przez vpn z jakiejś Brazylii czy innego kongo za ~50zl. Kilka dni temu po problemach ze znalezieniem misji fabularnych w #rdr2 odpaliłem cyberpunka. Po przejściu kilku misji jakie było moje zdziwienie jaka to jest zajebista gra ile możliwości rozwoju postaci jaki świat i mechanika coś pięknego... Aż było ki wstyd że oszukałem cdp bo kupiłem to za grosze przez vpn


W kolejnym przypadku po przejściu misji zacząłem biegać po kompletnie pustej mapie bez żadnych samochodów i npctow. Niektórych misji nie mogłem przejść przez błędy w grze.
To są tylko dwa przykłady które chciało mi się napisać bo ogólnie nie chce mi się pisać tyle tekstu, ale z racji rozczarowania tą grą postanowiłem się wysilić i napisać kilka linijek tekstu, żeby nikt się nie nabrał na to gówno w papierku po cukierku.
CD Projekt - ha tfu na was, żałuję nawet tych nędznych 50zl za które kupiłem tą gówno grę, bo wolałbym kupić za to pizze
#cyberpunk #gry #xbox #konsole #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
Już nie wspomnę o #!$%@? sterowaniu i celowaniu na padzie którego nie da się ustawić, próbowałem według ziomeczkow na yt, trochę pomoglo ale to nie jest to. I wy gnoje próbowaliście się równać z rockstar games i Gta xD
  • Odpowiedz
@eazy-e: przeszedłem ta grę na 4 zakończenia i ani jednego większego buga (game breaker) nie miałem. Zdarzały się czasem glitch graficzne i tyle. Ale żaden badziewi o jakim piszesz.
  • Odpowiedz
Ale właśnie się rozczarowałem xD kilka miesięcy temu kupiłem cybeprunka


@eazy-e: Przestałem dalej czytać, sam jesteś sobie winny. Osobiście czekam na GOTY za trzy dyszki za 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Potwierdzam słowa @Mecowaty i @Tak_masz_racje Grałem w najgorszej możliwej opcji, czyli na xone. W oczy strasznie bolało doczytywanie tekstur, które pewnie na lepszym sprzęcie w takiej skali nie występuje. Jakieś błędy wizualne, czasem jakąś animacja zbugowana, ale nic szczególnego. Grę przeszedłem bez żadnego zacięcia. Mógłbym jeszcze zarzucić, że kilka razy mi się gra wyłączyła do ekranu xboxa, co w innych grach się nie zdarza a jak już to jest bardzo rzadkie.

Także
  • Odpowiedz