Wpis z mikrobloga

Czy ja już jestem za stary i nie nadążam, czy ludzi już kompletnie #!$%@?ło? Zauważyłem to już jakiś czas temu, że ludzie chodząc po mieście gadają przez przez telefon w trybie głośnomówiącym trzymający go kilkanaście cm od ryja. O co chodzi w tym #!$%@? świecie?

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #patologiazewsi #patologiazmiasta #telefony #android #ios
Pobierz Krol_Dzielni - Czy ja już jestem za stary i nie nadążam, czy ludzi już kompletnie #!$...
źródło: comment_1660935910Rn02GVMbwer1UjVJs6oSHo.jpg
  • 73
@Krol_Dzielni: To #!$%@? nie polega na tym, o czym myślisz. Jest 100 razy gorzej. Oni nagrywają wiadomości głosowe z całym otaczającym ich zgiełkiem w tle, a potem wysyłają te nagrania innym ludziom, aby ci tego gówna odsłuchiwali.

EDIT: Jest tylko jedno uwarunkowanie, które tłumaczyłoby nagrywanie się zamiast wykonania normalnego połączenia - problemy z ciągłością połączenia z internetem. No ale w mieście?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Krol_Dzielni: ja tak często robię. I jest znacznie ważniejsze uwarunkowanie. Nie każdy ma zawsze czas gadać o pierdołach. Cholernie ciężko się zadzwonić. U mnie jeszcze dochodzi różnica czasu z Polską, więc wygodniej nagrać wiadomość którą ktoś odsłucha jak będzie gdzieś jechał albo na coś czekał i odegra się w wolnej chwili. W ten sposób można utrzymywać kontakt ze znajomymi bez wiszenia na telefonie