Wpis z mikrobloga

@Damianowski: bez kucia się nie uda, przerabiałem kiedyś takie coś, można próbować specjanymi skręcanymi uszczelkami zacisnąć miejsce wycieku, ale to i tak nic nie da, z czasem wszystko znów zacznie przeciekać i tak trzeba będzie kuć
@Damianowski: przede wszystkim pytanie w którym miejscu cieknie bo może cieknąć na samym początku i tylko lecieć po rurze i kapać dalej

Może źle założona rura na kibel i się zsunęła lekko z odpływu? Ja bym chyba kibel na początek ściągnął
@molksiazkowy1111: Nawet silikon hydrauliczny, który teoretycznie zaschnie nawet na mokrym nie da rady, jak cieknie to będzie wypłukiwać silikon, a one są do dupy wszystkie, niby mają wiązać nawet na mokrym a nic takiego, przetestowałem kilka i żaden nie dał rady. Próbowałem takimi fixami hydraulicznymi, mega gęste i lepkie i tak wyciek wypłukiwał wszystko. Zaklejenie, a dopiero na to ten smar - to samo. Zaklejenie pakułami i smar - też nic.
@Damianowski: jeśli cieknie z odpływu to nie jest tak tragicznie, ale naprawa wymaga wyrzeczeń. Raz trzeba to osuszyć, czyli nie korzystać z kibla aż wyschnie... dalej jak już będzie suche wyczyścić powierzchnie, #!$%@?ć klejem co się trzyma pvc i dalej nie korzystać z kibla aż klej zwiąże do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)