Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Trzeci dzień już leżę i ryczę w poduszkę. 2,5 roku razem, zaręczyny, wspólne plany, wspólne mieszkanie. Wspierałem ją kiedy wychodziła z emocjonalnego doła po mobbingu i utracie pracy. Wszyscy w około mówili że taka z nas idealna para. I na nic to wszystko. Okazało się że w między czasie miała zainstalowanego tindera i pewnie spotykała się z innymi typami. Jak można w żywe oczy komuś kłamać i wmawiać że się go kocha a ukradkiem czatuje z obcymi kolesiami. Mówi teraz że szuka tylko przyjaciela żeby porozmawiać i z nikim się nie spotkała. Nie wierzę jej. Jeśli tak to czemu od razu nie powiedziała tego tylko dopiero jak ją nakryłem. Nie mam już sił. Nie zaufam nikomu w życiu. Prawie 3 lata wspólnego życia szlag trafił. Kazałem jej się spakować i nie wracać. Wydzwania 20 razy dziennie. Czasem przechodzi mi przez myśl żeby przełknąć ślinę i pogodzić się z tym że widocznie nie będę dla niej szczytem marzeń ale jednak warto ocalić ten związek. Czy jednak spróbować pozbierać się i wyjechać do znajomego do Holandii na jakiś czas. Zapomnieć o starym życiu i rozpocząć nowe?

#bezsens #depresja #zwiazki #rozstanie #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ff50891f14efece9d7e17f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 24
@guts-purek ok bo ja pisze z tego innego wpisu, gdzie chcialem dla mojej juz bylej zrobic kolaz naszych wspolnych fajnych chwil zebysmy dzieki temu razem przezwyciezyli nasze rozstanie a w przyszlym tygodniu ostatnie spotkanie wyjscie do kina jako znajomi mam w planach
@AnonimoweMirkoWyznania: ja swojej wybaczyłem, bo też błagała i płakała, mówiła jak to jej życie nie ma beze mnie sensu i takie tam bzdury. 3 lata później sama nagle odeszła, śmiejąc mi się w twarz. Tak jak inni mówią- jak wybaczysz to nigdy Cię nie będzie szanować, a Ty będziesz jej pozwalał na wszystko. Nie bez powodu zdrada wywołuje w ludziach tak głębokie obrzydzenie- to nie jest tylko aspekt fizyczny, ale najgłębsze
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli mówisz o wyjechaniu do znajomego do Holandii na stałe by rozpocząć nowe życie to nie wiem. Ale wyjazd do znajomego by Cię skleił nie jest złym pomysłem. Mój kolega wyjechał do znajomego do Szwecji jak ex go wykiwała xd po tym czuł się lepiej. Inne miejsce sprawia że patrzysz na to wszystko inaczej.
@AnonimoweMirkoWyznania: meh u mnie #!$%@?ła to samo. Trochę się nie układało bo miałem wątpliwości czy to na pewno dobra partia dla mnie + wojna i dużo pracy. To zaczęło się szukanie znajomych na tinderze (xd).

Próby powrotu urwiska były tak namolne i męczące, że serio wolałbym gdyby jej nowy bolec wypalił. 4 miesiące jestem solo. Pierwszy miesiąc czy dwa były super bo miałem w końcu spokój i nikt nie próbował mnie
Pobierz gupio - @AnonimoweMirkoWyznania: meh u mnie #!$%@?ła to samo. Trochę się nie układało...
źródło: comment_1661077320APcuIeBwzFbR9nKvFgoyEo.jpg