Wpis z mikrobloga

TO NIE JEST PORADA INWESTYCYJNA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Halko witam panów @zasko_da_gama i @FxJerzy w mojej prywatnej opinii obaj się mylicie, żaden nie ma racji.
W MOJEJ OPINII powtarza się scenariusz z AMC i GME czyli na początku duży wzrost, potem spada mocno w dół i potem już rollercoster przez kilka miesięcy. Faktycznie dziwne jest to że Ryan sprzedał ale ja osobiście, (choć nie polecam tego robić) prawdopodobnie dokupię w przyszłym tygodni trochę akcji i będę je starał sie sprzedać w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Ja już nie wierze w mityczny MOASS tylko wolę stabilnie kupować na dołku i sprzedawać za kilkadziesiąt procent więcej na górce i to jest bardziej stabilne podejście niż czekać lata na mityczny MOASS.
#bbby #gme #amc
Pobierz
źródło: comment_1660911990ry9BLSdzaCkMdbAew4CN2B.jpg
  • 4
@W_k_u: kółeczka zawsze spoko, kto komu broni ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie walczę z zarabianiem na cyklach, na GME idzie ładnie zarobić, i nie raz i nie dwa o tym mówiłem. Czy BBBY to powtórzy? Możliwe, acz bez Ryana u steru cięzko o jakąkolwiek narrację/catalyst do kolejnej pompy.

walczę z naganianiem do kupna na górkach "bo zaraz będzie super squeeze, teraz już musowo", namawianiem do diamondhandowania zamiast