Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MG78: A z czego mogło wynikać? Oczywiście kompletny brak predyspozycji i jakichkolwiek uzdolnień we wszystkim co sportowe i sprawnościowe (bo w sportach indywidualnych też była tragedia, ale tam przez brak aspektu zespołowej walki o wynik nikt się ąz tak o to nie czepiał) połączone z wrodzonymi brakiem refleksu oraz opłakaną koordynacją ruchową i wzrokowo-ruchową. Przez to wszystko nie mogłem dać takiej jakości jak inni podczas gry, przez co było mnóstwo #!$%@?
@Kozikiewicz: Szkoda, że nie trafiłeś na dobrego nauczyciela WF, niestety u nas było trudno z tym i wielu nie nadaje się do swojego zawodu. Koordynacja i refleks to coś co można poprawić i wypracować, dobry nauczyciel i trochę chęci z twojej strony i mogłoby być zupełnie inaczej. Jeśli chodzi o kondycję/sprawność/siłę to już w ogóle.

Według mnie na WF w sportach zespołowych dużo ważniejsza była głowa, o czym wiele osób zapominało.
@Kozikiewicz: od 1 klasy podbazy nie umiałem grać w nogę więc zawsze wybierali mnie ostatniego i stawiali mnie na bramie. Po 3 latach takiego stania tylko na bramie osiągnąłem taki skill że wybierali mnie pierwszego jak graliśmy w nogę xd