Wpis z mikrobloga

@vrim no ma rację op, ryzyko wad płodu stosunkowo duże, a "pomoc" pisu to zakaz aborcji. Co w tym nielogicznego?

Gdy u jednego z naszych płodów podczas ciąży wyszło ryzyko trisomii 18, dostaliśmy informację że w każdej chwili możemy zdecydować się na aborcję, oraz będzie nam udzielona wszelka pomoc, tylko że my żyjemy w Norwegii. Na szczęście po amniopunkcji wykuczyli możliwość wad genetycznych i mamy 2 super bombelki, co byśmy dostali od
no ma rację op, ryzyko wad płodu stosunkowo duże, a "pomoc" pisu to zakaz aborcji. Co w tym nielogicznego?

@Popularny_mis: To samo co w państwie pomagającym frankowiczom. Niby dlaczego państwo ma rekompensować ludziom za wiadome ryzyko kosztem innych ludzi?

Jeśli decydujesz się na dziecko, to znasz ryzyko, że może nie urodzić się normalne, i to jest twój problem. Nie chcesz ryzykować - nie miej dzieci.
Jest wielokrotnie większa szansa, że dziecko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
@ibilon: Nie wiem co bierzesz, ale lepiej to odstaw. Z takim betonem w tym kraju nigdy nie będzie lepiej. Może zamiast ryzykować i brać na klatę opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem na całe życie, po prostu pozwolić na aborcję. Nie musi być refundowana jak to kogoś bardzo boli, ale niech kościół też przestanie być finansowany z naszej kasy.
Ostatnio straszny wysyp trolli z pissowskiej i czarnej mafii.
@ibilon:

Czy to powód by je zamordować?


Ja wiem skąd wy są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Porównanie wyboru jednej z miliona opcji finansowania swoich ambicji do jedynej opcji utrzymania ludzkości przy życiu i spełnienia podstawowej potrzeby każdego zwierzęcia.

Poza tym to że dziecko zostanie homoseksualistą to nic złego, gorzej jak zostanie kato-ekstremistą no na to faktycznie przydałyby się badania.
@ibilon: "Niby dlaczego państwo ma rekompensować ludziom za wiadome ryzyko kosztem innych ludzi?" Jesteś zbyt tępy, żeby zrozumieć, że to właśnie PAŃSTWO będzie łożyć z budżetu grube dziesiątki o ile nie setki tysięcy zasiłków, badań, świadczeń medycznych, zajęć w specjalnych szkołach, przywilejów itp itd etc, a których NIKT NIE CHCIAŁ?
To krajowa gospodarka potrzebuje pracujących młodych ludzi i to właśnie państwa ryzyko, że dziecko, które przyjdzie na świat jako obywatel będzie
Może zamiast ryzykować i brać na klatę opiekę nad niepełnosprawnym dzieckiem na całe życie, po prostu pozwolić na aborcję. Nie musi być refundowana jak to kogoś bardzo boli, ale niech kościół też przestanie być finansowany z naszej kasy.

@omnipotentmasterofnone: Pójdźmy dalej, jak ma być Trzecia Rzesza to na całego, zamiast brać na klatę opiekę nad niepełnosprawnymi dorosłymi i starcami, odesłać ich do komory gazowej. Skoro można dzieci, to dlaczego nie dorosłych?
"Niby dlaczego państwo ma rekompensować ludziom za wiadome ryzyko kosztem innych ludzi?" Jesteś zbyt tępy, żeby zrozumieć, że to właśnie PAŃSTWO będzie łożyć z budżetu grube dziesiątki o ile nie setki tysięcy zasiłków, badań, świadczeń medycznych, zajęć w specjalnych szkołach, przywilejów itp itd etc, a których NIKT NIE CHCIAŁ?

I tak - nazwij sobie to mordowaniem, zabójstwem czy cokolwiek - w kontekście kraju każdy z nas jest warty funta kłaków - jak
Porównanie wyboru jednej z miliona opcji finansowania swoich ambicji do jedynej opcji utrzymania ludzkości przy życiu i spełnienia podstawowej potrzeby każdego zwierzęcia.

@HellsGambit: Według ciebie zezwolenie na mordowanie dzieci to jedyna opcja utrzymania ludzkości przy życiu? I kogo nazywasz zwierzęciem, siebie?

Nie, zabicie kogoś nie utrzyma go przy życiu. Zwracam uwagę, że w krajach, w których przyrost naturalny jest wielokrotnie razy większy niż w postępowych krajach zachodnich, mordowanie dzieci jest nielegalne,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@ibilon: To są twoje urojenia i idź sobie z nimi gdzie chcesz.
Eutanazja powinna być legalna na własne życzenie lub dla warzywek, nie widzę problemu w braku refundacji.
Starców i niepełnosprawnych powinna utrzymywać rodzina lub prywatne fundację charytatywne. Od mojej kieszeni się odwal, komunisto.
Państwo zapędziło się o wiele z daleko w swoich działaniach. Niech ogranicza podatki do minimum to ludzie sobie zaczną lepiej radzić i zamiast utrzymywać świnie przy korycie
@vrim: Gdzie napisałem że ryzyko wystąpienia zespołu downa to wina pisu? Czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocna stroną, pozwól że wytłumaczę o co chodzi w moim wpisie.

1. Prawdopodobieństwo zespołu Downa jest wysokie.
2. PiS i konfederacja zakazali aborcji w takich przypadkach.
3. Brak możliwości decyzji czy możesz dokonać aborcji to wina pisu i konfederacji.
4. Planowanie dziecka w państwie pisu to dla mnie jeszcze większe wariactwo niż myślałem.
Prawdopodobieństwo zespołu Downa jest wysokie.


@Qlien: Twój komentarz: #bekazpisu #bekazkonfederacji. XD

PiS i konfederacja zakazali aborcji w takich przypadkach.


@Qlien: Nie, to Trybunał Konstytucyjny.

Planowanie dziecka w państwie pisu to dla mnie jeszcze większe wariactwo niż myślałem.


@Qlien: Czyli pokazujesz swoją ignorancję i deficyt rozsądku, skoro winę za to, że komuś trafiło się spłodzenie chorego dziecka, zrzucasz na PiS i Konfederację. I że nie wolno takiego dziecka sobie
@Popularny_mis: To samo co w państwie pomagającym frankowiczom. Niby dlaczego państwo ma rekompensować ludziom za wiadome ryzyko kosztem innych ludzi?


Jeśli decydujesz się na dziecko, to znasz ryzyko, że może nie urodzić się normalne, i to jest twój problem. Nie chcesz ryzykować - nie miej dzieci.

Jest wielokrotnie większa szansa, że dziecko wbrew woli rodziców wyrośnie, na przykład, na homoseksualistę. Czy to jest powód by je zamordować?


@ibilon: Frankowicze źli