Wpis z mikrobloga

Sandman, jedna z bardziej wiernych adaptacji komiksów / książek ostatnich lat. Fajnie narysowane postacie, dobra gra aktorska. Efekty specjalne, montaż i realizacja (dolby atmos FTW!) na bardzo dobrym poziomie (nie poziom SF ale i tak super).

No więc co konserwatywna strona ma do powiedzenia na ten temat?

Za dużo LZPG lewaquuu bo się chłopy całują


I jeszcze taki wysryw zdobywa 200+ wykopów.
To już nie jest nawet godne komentarza xD. I jeszcze ta groźba rezygnacji subskrypcji, netflix się po tym nie podniesie xDDD. Konserwy stają się chodzącym memem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow
Pobierz
źródło: comment_1660821708z2vLpaoJc0gBIIaXYigIWY.jpg
  • 13
Po czym patrzę, a tam po prostu babka założyła rodzinę z drugą babką. I tyle. Oczywiście sami potomkowie tej babki byli jak najbardziej potrzebni fabularnie.


@niegwynebleid: ja byłem na premierze razem z moim 6 letnim potomkiem więc nie miałem okazji zapoznać się z opinią naszych kochanych konserwatywnych kolegów.
Fajnie narysowane postacie, dobra gra aktorska.


@krzych0: Do 6 odcinka. Część z Wirem jest nudna jak flaki z olejem, a i gra aktorska nowych postaci pozostawia wiele do życzenia.
I czarna śmierć jest do dupy, bo kompletnie nie kojarzy się ze śmiercią - ale to wina kostiumu, a raczej kompletnego braku przemyślenia tego, że na murzynce czarne ubranie daje inny efekt niż na bladej białej i że kompletnie nie widać po
@niegwynebleid: Po co się żenić w przyszłości z jedną osobą? Jakieś macie ciemnogrodzianskie ogranczenia. Człowiek to nie piesek preriowy który ma jednego partnera na całe życie.
Ja jakbym mógł i miał społeczne przyzwolenie to bym miał kilka partnerek jak u Arabów. Chcesz mi powiedzieć, że w przyszłości będzie katoliski ciemnogród z jednym partnerem na osobę?

@krzych0: Tak zdecydowanie ja tu mam braki intelektualne, skoro po prostym pytaniu dostałeś sraczki a
@niegwynebleid:

to, że ktoś chce być monogamistą czy poligamistą to jego sprawa.


Czyli, że przedstawienie małżeństw ścisłych dwuosobowych jest jakby wciskaniem się w czyjeś sprawy.

Ale ludzie przeważnie wolą jednak związki z jednym partnerem


Potrzebne badania

Wysil się trochę proszę, bo jesteś strasznie nielogiczny.


Aha, ale logiczne to jest to, że w przyszłości, gdzie można zapładniać się dowoli (pewnie i chłop w ciąże zajść może) albo mieć dzieci z próbówek związki
@jbc_wszystko: oj, ktoś tu się zesrał. W filmie mamy pokazany cały JEDEN związek - kto wie, może reszta rucha się zbiorowo w piżamach z Hello Kitty
Co ma znaczyć "przedstawienie małżeństw ścisłych dwuosobowych jest jakby wciskaniem się w czyjeś sprawy." nie mam zielonego pojęcia
Widzę, że uważasz się za lepszego z "wyobraźnią". Ale na razie nie widzę logiki. Kłócisz się sam ze sobą, z argumentami które sam sobie przeciwstawiasz.
Nigdzie nie