Wpis z mikrobloga

@mocarny_knur: Ponoć, jak dobry kupisz to działa wszystko. Mam 2gen do ipadpro i w sumie jego największego ficzera, czyli adaptacyjnego wykrywania nacisku nie używam, bo u mnie pencil to 100% notatki i lubię jak cały tekst wygląda identycznie. Czyli teoretycznie mógłbym się zadowolić zamiennikiem nawet takim nieidealnym ;)
Musisz dokładnie ocenić swoje potrzeby i priorytety i zrobić research pod siebie.
A powiedzcie mi jeszcze jak z bateria w takim iPadzie? Ile trzyma w nowym a ile w takim uzywanym (jakbym sie zdecydowal na polizingowy). A i pieknie dziekuje wszystkim mireczkom za cenne porady i uwagi
@mocarny_knur: Ciężko powiedzieć, bo iphone, który mam mniej więcej tyle samo czasu, trzyma na baterii zdecydowanie krócej niż jak był nowy. Na tablecie nie zwracam tak uwagi na czas działania na baterii, pewnie jakiś spadek też jest. W iphone masz wskaźnik sprawności baterii, który przy 80% może oznaczać praktyczną potrzebę wymiany baterii, na ipad nie masz takiego wskaźnika, nie wiem z czego to wynika.

Zerknąłem szybko na allegro to liczą sobie
@mocarny_knur: Jako ośmioletni posiadacz iPada 3 i teraz właściciel iPada Air (4. generacji) poświadczam, że te baterie są chyba z uranu ( ͡° ͜ʖ ͡°) - po roku nie czuję strat (a używam praktycznie codziennie po pracy). Po doświadczeniach z iPadem 3, jestem w stanie uwierzyć, że te baterie bardzo godnie się starzeją.
ipad pro 11" 1st gen


@alWdIjJpz18nHw: czy instalujesz na nim nowe apki? ja obchodziłem instalację dodając do konta apple i później na iPadzie instalowałem ostatnią kompatybilną wersję, ale nie zawsze to działa (już nie pamiętam jaki to model)

u mnie pencil to 100% notatki i lubię jak cały tekst wygląda identycznie


czy są apki na iPada do automatycznego zmieniania notatek odręcznych na tekst drukowany?
ipad pro 11" 1st gen

czy instalujesz na nim nowe apki? ja obchodziłem instalację dodając do konta apple i później na iPadzie instalowałem ostatnią kompatybilną wersję, ale nie zawsze to działa (już nie pamiętam jaki to model)


To nie jest jeszcze na tyle stary sprzęt, aby nie było na niego nowych apek ;) Pomijając te wykorzystujące LIDAR, bo to nowy ficzer w sprzęcie i go nie mam.

u mnie pencil to 100%