Wpis z mikrobloga

Drodzy Mircy i Mirabelki wku*w we mnie rośnie jak zapewne i w Was...
Siedzimy i obserwujemy powolną wędrówke naszego Państwa w przepaść.
Zapewne wielu z Was tak jak ja zastanawia się co tu można zrobić żeby zablokować tą patologie w polityce .Niestety nie mam pomysłu na rozwiązanie tej sytuacji ale przeraża mnie że w narodzie nawet nie ma woli zbuntowania się ...
Jedyne protesty ostatnie takie co sprawiały wrażenie oddolnych to był #strajkkobiet . Z perspektywy czasu wydaje się że była to ustawka zakrojona na szeroką skale.
Małym światełkiem w tunelu przynajmniej dla mnie było ugrupowanie #kukiz15 które miało życiową szanse niestety z czasem sie okazało że wszędzie lgną karierowicze i sprzedawczyki którzy z piękną ideą idą na ustach żeby później tymi ustami robić dobrze komu popadnie dla korzyści. Tu was zaskocze, nie uważam że sam #kukiz jest tu problemem. Mysle ze raczej ludzie w jego otoczeniu od początku.
Może pomozecie mi i wspólnymi siłami zbudujemy jakiś oddolny bunt, chęć protestów...
Czarą goryczy dzis była informacja o jakimś zasiłku dla sierot i kobiet uwolnionych z niewoli #ukraina .... Ja rozumiem że Polska ma być według nich Chrystusem narodów że ciągle policzek nadstawia ale no kurna nie w sytuacji jak Polaków powoli nie stać na węgiel,raty kredytów rosną i ogólnie pędząca #inflacja nas powoli miażdży... W moim odczuciu ktoś celowo chce nam rozje*ać gospodarke, ale tak doszczętnie... #300plus , #500plus 13tki,14tki, zasiłki, dodatki, dodatki do zasiłków, dodatki do dodatków.
Prześcigają sie w coraz to nowych sposobach na wydanie kasy państwowej a my sie obudzimy z ręką w nocniku. Myśle że jakoś trzeba to zatrzymać . Chociaż spróbować bo pozniej bedzie ból i zgrzytanie zębów. Już pomijam poziom debaty publicznej ... szczucie polaków na siebie w #tvpis ... My tak patrzymy na te paski w wiadomosciach i kręcimy z tego beke a to wcale smieszne nie jest...
Czy macie jakies swoje spostrzeżenia na ten temat ? Co zrobić? jak zrobić? oczywiscie nie zapraszając do tego od razu partii politycznych bo zrobi nam sie kolejne bagno...
  • 12
@DrJoint: Zamiast pisać na wykopie najpierw przekonaj swoją rodzinę na rodzinnych spotkaniach, że Polska zmierza ku przepaści. Jakby każdy wykopek co co święta płacze, że rodzina to PiSowcy by od tego zaczął to by było łatwiej o zmiany na plus.
@jbc_wszystko: w swoim otoczeniu robie co mogę ale jak dobrze wiesz to nie raz jest rzucanie grochem o sciane. Pisowcy są omamieni propagandą... Chodzi o uruchomienie ludzi bo wielu pisowców moze by sie wyłamało z tego gdyby widzialo alternatywe. a rządzący robią co chcą bo my zamiast reagować taplamy sie w swoich małych rodzinnych wojenkach i spieramy między sobą zamiast pokazac ze nas poprostu #!$%@? rozdawnictwo ktore teraz nabralo rozmiarow gigantycznych
@bartman28: no i tu wlasnie jest Twoj problem :) bo jak sie odbiera kukiza na podstawie tego co sie #!$%@? po tym sukcesie 16% i tych wszystkich chorych akcjach a nie widzi sie potencjalnego kapitału politycznego ktory był , kapitału ludzkiego ktory w duzej mierze odpowiadał za sukces tego ugrupowania to sie nie rozumie co ja pisze. dla wszystkich kukiz to #!$%@? kukiz to szmata kukiz to kukiz tamto. 80% ludzi
@DrJoint: Mamy dyktaturę na wzór rosyjski. Wolnościowym Rosjanom nie udało się niczego zmienić i ostatecznie opuścili Rosję. Tak samo będzie tutaj. Przykro mi ale jeszcze żaden kraj na świecie nie podniósł się o własnych siłach z propagadowego autorytaryzmu
@kukold: Mamy dyktature na wzór Turecki, gdzie stare dziady wyniosły do władzy paranoika który im przywraca kalifat(u nas zamiast islamu mamy Kościół Katolicki), bo młodzi dawno wyjechali za granicę i nie biorą udziału w głosowaniach.
Czarą goryczy dzis była informacja o jakimś zasiłku dla sierot i kobiet uwolnionych z niewoli #ukraina


@DrJoint: xDDD
Cale 8 milionuf zlotych dadza, czara goryczy uuuu
Spoko luz pomaranczko bez aktywnosci, idz tam rewolucje rob tylko najpierw postaraj sie o wize do polski. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BayzedMan: hahahahaha Panie czerwony rozbawiłeś mnie :) czara goryczy bo to kolejne pieniądze które gdzies idą z naszej kasy tak o po prostu. 8 milionów to luz? mozna tak sobie wymienic w #!$%@? innych rzeczy ale oczywiscie nie mam aktywnosci na portalu ze smiesznymi obrazkami to juz nie jestem wiarygodny xD zaskocze Cie, mam swoje życie i nie mialem okazji wczesniej tyle sie udzielać na wykopie panie turbo VIP platinum bordo