Wpis z mikrobloga

Jakieś 3 tygodnie temu pytałem na tagu o Apple MacBook Pro M1 Max 64gb 1TB i bardzo dużo osób go polecało, a ja nie znalazłem żadnej lepszej alternatywy i trafił do mnie.

Po prawie 2 tygodniach od przesiadki na niego jestem bardzo zadowolony. Po początkowych problemach (nie da się zainstalować Premiere z CC xdddd) myślę, że udało mi się z nim znaleźć wspólny język. Dziś pierwszy raz montowałem na nim i oprócz trudności z przestawieniem się na mały monitor wszystko git. Jutro kolory i pierwszy render, ale na razie wszystko wskazuje na to, że będzie git. Zacząłem korzystać też z pages oraz notatek, których wcześniej nie używałem. Air drop jest bardzo wygodny no i bardzo fajne są też rozmowy telefoniczne bezpośrednio na komputerze. Nie było problemów z połączeniem z drukarką oraz nasem.

Muszę go sprawdzić jeszcze z monitorem, który kupiłem do stacjonarki miesiąc temu bo jak robiłem research to wyszło, że nie za bardzo ze sobą współgrają, ale uznałem że laptop i tak ma być głównie do zastosowań w podróży więc nie muszą.

Jakby ktoś zastanawiał się nad tym laptopem to na ten moment jak najbardziej dołączam do grona polecających.

#apple #macbook #laptop #montazfilmow #montaz #adobepremiere
Pobierz MG78 - Jakieś 3 tygodnie temu pytałem na tagu o Apple MacBook Pro M1 Max 64gb 1TB i b...
źródło: comment_1660768480160pLdOAAvXSawVEJU7L32.jpg
  • 13
@advert: Błąd 183. Nie wiem czy już znaleźli rozwiązanie, ale jest tak, że na komputerze jest i działa, nie da się go uruchomić z CC (photoshop działa normalnie):

Exit Code: 183
-------------------------------------- Summary --------------------------------------
- 2 fatal error(s), 1 error(s), 3 warnings(s)

FATAL: Error (Code = 183) executing in command 'RunProgramCommand' for package: 'AdobePremierePro22AllTrial', version:22.5.0.62
FATAL: Error occurred in install of package (Name: AdobePremierePro22AllTrial Version: 22.5.0.62). Error code: '183'
ERROR: launchedTaskWithLaunchPath.
@MG78: co kto lubi, ale czytam czasami, że ktoś narzeka na jakieś przycinki w montażu na macu, a później się okazuje, że używa premierki. Tak więc to nie zawsze wina sprzętu, dużo też zależy od optymalizacji.
@razvizion: Instaluje się normalnie z CC ale jakby nie do końca xD bo po zainstalowaniu z CC jest normalnie w aplikacjach, itd. Zostawiłem da razie jak jest skoro działa
@MG78: nie napisales najwazniejszego - rozmiaru, ale pewnie chodzi o 16"

Ja sie strasznie rozmiaru bałem, ale trafił mi sie ostatnio macbbok 15" z 2013r ktory ma rozmiar zew identyczny co 16" i jest super. Zamowiony 16" ale M1 pro, ktorego i tak w 10% nie wykorzystam bo mi glownie o duzy ekran chodzi.