Wpis z mikrobloga

@Po7latach: to wtórny analfabetyzm, a nie slang. Ci sami mówią "kucie" na ból w boku. Żeby się dowiedzieć, czy Kaczka Trening kłuje się strzykawką na 100%, musisz rozpocząć jego całodobową obserwację, ale jest mocno podejrzany. Poza tym, bycie naturalem, to nie to samo, co brak iniekcji.
@Saprofit: @Szpinak_Chlopa:
No dziwne wydaje sie ze np.ogladam tego bnt, goscia co sie wspina, goscia ktory jest mega wytrzymaly, mega silny i sprawny a wyglada jak taki chlopek zwykly z klatki, a kura no przesada.
Szczerze mowiac byl to ostatni ktoremy ufalem ze jest czysty ale sam zaczalem miec watpliwosci ;d ;/
@Po7latach: mówię tylko, że niektórzy na towarze w ogóle nie wyglądają na większych w żadnej części ciała. Większość środków dopingowych nie powstała, by zwiększać mięśnie. Nawet niektórzy na typowo anabolicznych sterydach wyglądają jak gówno, bo naturalnie mają niską wrażliwość na to i jeszcze trenują jak #!$%@?. Poza oczywistymi przypadkami i jakimiś wpadkami nigdy nie wiesz na pewno, ale rozsądniej zakładać, że ktoś bierze, bo coś za dużo tych "wybitnie obdarzonych genami"
@Szpinak_Chlopa: u mnie wyglada to tak: jestem na grupie z kolegami to wszyscy na bombce procz mnie ;d ja nie, bo lubie grac w pilke i sie boje ze mi wlosy wypadna z glowy i chodze bardziej dla sprawnosci na silke niz dla rzezby.
A co do potencjalnie urodzonych arnoldami warto brac poprawke;d pozdrawiam serdecznie
@Po7latach: Kura jest dla mnie mocno podejrzany. Jakieś 3-4 lata temu strasznie nabrał masy mięśniowej w krótkim odstępie czasu. Gość miał już przecież duży staż z ćwiczeniami wiec to dziwne że nabierał masy mięśniowej w tempie osoby, która dopiero zaczyna ćwiczyć. Swoją drogą jeśli chodzi o kalistenikę to zawsze wolałem (z Polaków) Michała Urbanika lub hama z hamowni (ale on już praktycznie nie nagrywa).