Wpis z mikrobloga

#niemcy #imigranci #lewactwo #emigracja #ciaza #choroby #genetyka #multikulti

Małżeństwo znajomych (mają dwie córki) spodziewa się trzeciego dziecka. Siedzą w niemczech. Jako że ogarniają, zamówili test genetyczny z krwi matki (we krwi matki, od któregoś tam tygodnia, można znaleźć komórki łożyska, które ma takie samo DNA jak dziecko, stąd można ustalić czy ma np. Downa).

Chcieli także ustalić płeć dziecka. Ale okazuje się, że w okresie dopuszczalnej w niemczech aborcji, nie podaje się płci, żeby nie skrobano dziewczynek.

Jak jeździsz do kraju, w którym jest dzicz multikulti, która zarzyna dzieciaka bo jest dziewczynką, to masz takie przygody.
  • 13
@Iavolenus: Ale czekaj, od kiedy muzułmanie mordują nienarodzone dzieci? Czy o kogo ci chodzi? XD

Przecież tam aborcja to kompletny temat tabu i grzech, tak samo jak u nas. Owszem, u jakichś Afganow z gór możliwe, że dziewczynka jest osobą drugiej kategorii, ale tacy by przecież nie zabili nienarodzonego dziecka bo piekło instant.

Swoją drogą gdybyś poznał ich trochę, to wiedziałbyś, że zazwyczaj to kobiety trzymają w rodzinie władze i gdy
Przecież tam aborcja to kompletny temat tabu i grzech, tak samo jak u nas.


@erni13: Nie. Aborcja w islamie jest o wiele mniej "karygodna" niż u katotalibów nad Wisłą. Oni wychodzą z założenia, że płód uzyskuje duszę w 80/120 dniu, a ich książka z bajkami nie zabrania aborcji per se. W takiej Turcji, gdzie 99% to muzułmanie, aborcja jest dozwolona do 10 tygodnia. Nawet w takim ultrakonserwatywnym Iranie możesz abortować płód
@Strahl: Mieliśmy temat aborcji w szkole, to pamiętam, że klasowi muzułmanie byli absolutnymi przeciwnikami aborcji i była mowa właśnie o religii i piekle w wersji instant, ale okej, Koranu nie czytałem więc możliwe, że masz rację
@erni13: Zależy skąd pochodzą - w części krajów to absolutne tabu (z wyłączeniem zagrożenia życia matki bodaj), ale w sporej części jest w pełni na legalu. Zależy od urojeń lokalnego maga, bo to lokalny mag decyduje bardziej niż ich księga czarów. :)
@Strahl: Sprawdziłem na szybko, i wg islamu to także grzech wyskrobać płód przed tym 80 dniem, ale dopiero wtedy niby będzie uchodzić za mord. Wiadomo, że jeśli życie matki jest zagrożone, to dzieci można skrobać, nawet w Iranie xd

Ale już mniejsza o to, zaskyczyla mnie teza, że muzułmanie są odpowiedzialni za masowe skrobanki dziewczynek, bo z tym to mi się kojarzą Chiny (przez politykę) więc użyłem Google i znalazłem taką
Pobierz
źródło: comment_1660761116P4nHQfq87FNte92wBXHz5Y.jpg
@Iavolenus:

Jak jeździsz do kraju, w którym jest dzicz multikulti, która zarzyna dzieciaka bo jest dziewczynką, to masz takie przygody.

Przecież to nie ma żadnego związku. Myślisz, że inni tak nie mogą zrobić? Niektórzy chcą np syna i po kilku córkach z rzędu mogą się na to zdecydować.