Wpis z mikrobloga

@Red_Ducc: @Pablo_Pablito_Santo_Subito: już kiedyś miałem dekant, podchodzę drugi raz do zapachu
opakowanie ma zajebiste, flacha jest okej
a sam zapach to bardzo dużo nut zmieszanych w jedną całość, i chyba całkowicie zgadzam się z tym określeniem jako 'całej plaży' a nie jakiegoś konkretnego jej kawałka, ale do tego raczej muszę na spokojnie podejść, bo czuć dużo, ale też nie przytłacza
na pewno czuje tam lekko kokosa, jakiś krem do opalania, jakąś trawe albo coś podobnego
zobaczę jak mi czas pozwoli ale może jakoś lepiej przysiąde do tego dzieła, dzisiaj jakoś konkretniej nie dam rady bo zbyt dużo zapachów
  • Odpowiedz
@Pietruchoowy: już nie demonizujmy pięknego klasyka, chociaż mi nie podszedł przy pierwszym podejściu do nowszych wypustów
@lysowsky: a w sumie tak, to jest to drzewko które cały czas tam czuje, chociaż muszę przyznać że otwarcie ma takie sobie
@prodigium: nigdy nie miałem szacunku do samego siebie to nic nie straciłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loopie96: to ten Dsq Original Wood? Troche glupie pytanie zadam biorac pod uwage, ze mialem tylko HWRM wiec nawet nie bede wiedzial co z ta informacja zrobic xD :
Mocno zblizony do He Wood?
Dobry jakosciowo? Kiedys wachalem inne nowsze wypusty Dsq i w porownaniu z wlasnie HWRM mialem wrazenie jakby to inna duzo slabsza marka wypuscila, kompozycje byly nieprzyjemne i jakies takie niedopracowane :/
  • Odpowiedz
@CheapiesLover: Tak to ten DSQUARED Original Wood, dokładnie
a z tej firmy to kiedyś wąchałęm, już dośc długo tego dośc hejtowany Wood him, był taki sobie faktycznie, i widziałem wszędzie że na nowsze wypusty perfum dsquared raczej głównie narzekania a marka mnie interesowała, jak widziałem doniesienia o original wood stwierdziłem że wypróbuje
na fragrze i parfumo piszą że to w sumie He Wood w nowej butli, ile w tym prawdy
  • Odpowiedz