Wpis z mikrobloga

Większość spadkowiczów ma upatrzone jakieś mieszkanie, które już bardzo staniało, gdy wszystkie inne drożały. Nikomu go nie pokażą, żeby im nikt nie podkupił, ale to mieszkanie na pewno istnieje i tanieje z dnia na dzień. Czempionem tej długofalowej strategii jest niewątpliwie mickpl, który obserwuje rynek i twardo czeka już od marca 2020r. A wzrosty cen go nie bolą, bo ma przecież lokatę w nest banku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym na tagu dzień jak co dzień. Spadek PKB ma być sygnałem, że ceny nieruchomości spadną, ale już nie o końcu podwyżek stóp. xD

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #kredythipoteczny
  • 23
@golomb13: Chcesz kupić więc widzisz to, co chcesz widzieć. W wyszukiwarce na rynek pierwotny dodałeś sobie Wieliczkę w kryteriach. Fajnie, że chcesz tam mieszkać, ale jednak Wieliczka to nie Kraków. I nawet nie mam zamiaru dyskutować z tekstami typu "a mi się tam podoba i dojazd jest dobry". Albo podajesz rzetelne dane, albo w ogóle.

Po odcięciu Wieliczki wychodzi jakieś 200 mieszkań na portalu rynek pierwotny. Na miasto 760tys ludzi. Fajnie,
Napisalem wyzej:

zadne peryferia, Krakow i okolice.


@pastaowujkufoliarzu: Co to za fikolek XD Wieliczka sama w sobie to 80 mieszkan - bezposrednie linki ktore ci wyslalem wyzej to lekko 300 - bez rynku pierwotnego.

Mam cie za w miare rozsadnego czlowieka, wiec nie rob z siebie klauna i manipulanta.
@golomb13: Ale o co ci chodzi? Jakie to ma znaczenie czy jest to 200 czy 300 wobec skali budownictwa w tym Krakowie? Próbujesz obalić tezę, że co było na rynku w 2021 w wiekszości się wyprzedało przy pomocy ofert 300 mieszkań? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwsze z brzegu: roczna sprzedaż w Krakowie w ubiegłym roku wyniosła 10tys mieszkań.

https://biznes.lovekrakow.pl/aktualnosci/w-krakowie-sprzedano-10-000-mieszkan-w-2021-roku-ostatni-raz-takie-wyniki-byly-20-lat-temu_45006.html

Czyli oferty o których mówisz to tylko 2%