Wpis z mikrobloga

#koronawpolsce #koronawirus #covid19

taka rozkmina mnie naszła. Rząd pisu (to trzeba głośno powiedzieć - pisu - nie lewica, nie młodzi, nie po) wprowadzał zamordystyczne zakazy i nakazy, bez podparcia w prawie, mówił o paszportach covidowych itd - oskarżał niezaszczepionych o zabijanie innych osób przez brak szczepienia. To rząd pisu i ludzie z nimi związani to robili. Również w TVP...

TVN zadało pytanie na podstawie tego co mówił rząd - dlaczego niezaszczepieni mogą wszystko. Nie dlatego że chciał żeby nie mogli nic bo o to już trzy razy się na takich tagach pytałem nikt nie potrafił udowodnić tej stacji szczucia na niezaszczepionych czy coś podobnego. Co się później stało? Okazało się że pisowcy i ich zwolennicy powielali narrację że TVN który wcześniej atakował rządzących szczuje na niezaszczepionych (i nie przeszkadzało im że to rzeczywiście robi to TVP za ich pieniądze! xD ).

Oni nie szczuli na TVN za to co się działo z covidem. Oni szczuli TVN przy każdej okazji gdy tylko mogli wyśmiewając go. Bo właśnie wyśmiewanie to jedyna broń populistycznej prawicy. Oni nie mają argumentów. Oni będą kłamać, będą szczuć i będą wyśmiewać bo tego zostali nauczeni i inaczej nie potrafią. Będą robić to żeby dalej chapać kasę na posadach czy kontraktach w państwowych spółkach i będą się patrzeć jak motłoch łyknął ich propagandę i teraz ją sam szerzy. Wystarczy popatrzeć na przykład z wykopu gdzie ruska onuca zrobiła z symbolu czarmandera symbol ruskiej onucy.
  • 8
ugerujesz że pokazywanie tego co ktoś powiedział to szczucie? Więc każdy kto wrzucił jakiś wywiad na wykop szczuje na kogoś?


@aarahon: przecież tak działa TV i propaganda, co zdziwiony jestes?