Wpis z mikrobloga

Jest kwestia tego typu. Ja i moja różowa mamy zdjęcia na telefonie. Ona chce żebym zgrał jej swoje na jej telefon a ja chce zgrać jej na swój. Jak to zorganizować żeby się nie zdublowaly zdjęcia? Czy da radę jakoś to otagowac żeby przefiltrować? Telefony to iPhone 12 mini i 13 pro max. #apple #iphone
  • 11
tekst:

Łatwo podzielisz się zdjęciami i filmami nawet z pięcioma osobami. I tym sposobem wspólnie stworzycie pełniejszą rodzinną kolekcję. Z pomocą udostępnianej biblioteki zdjęć iCloud rodzinne wspomnienia gromadzi się w jednym miejscu, żeby każdy mógł sobie do nich zajrzeć. Nawet jeśli zdjęcia zrobiła lub edytowała inna osoba.

W bibliotece udostępnianej wszyscy użytkownicy mają takie same uprawnienia i mogą dodawać, edytować oraz usuwać zdjęcia. Synchronizowane są także informacje o dodaniu do ulubionych, podpisy
LodowkaWskazowka - tekst:

Łatwo podzielisz się zdjęciami i filmami nawet z pięciom...

źródło: comment_1660726645vkxYdf2qQM7beu6XMztUHG.jpg

Pobierz
@umcumcumcbejbe: @Rozporek12: @LodowkaWskazowka: ja wiem ze przez AirDrop ale ja mam 800 zdjęć z wakacji ona 800 i jeśli ja jej wyśle pierwszy to później nie będę wybierał jej zdjęć żeby się nie powtarzały bo się zajadę. Chciałbym jakoś to otagowac ze np moje są moje i wtedy bym je jakoś odznaczył żeby nie przesyłać ich z powrotem do siebie
@Klofta: stwórz album udostępniany pod nazwa „wspólne zdjęcia” i dodajcie tam sobie zdjęcia nawzajem.
1. Otwórz ustawienia iCloud -> zdjęcia -> włącz albumy udostępniane
2. W aplikacji zdjęcia stwórz nowy album udostępniany. Zaproś do niego swoją dziewczynę
3. Wrzuć tam swoje zdjęcia, które chcesz jej udostępnić Ona tez może dodawać tam swoje zdjęcia. Z takiego albumu w iCloud można zdjęcia pobierać i zapisywać na swój telefon jak ktoś chce.
intat8 - @Klofta: stwórz album udostępniany pod nazwa „wspólne zdjęcia” i dodajcie ta...

źródło: comment_1660745824gEfPc3k4PyzsiyCkw3nFqk.jpg

Pobierz