Wpis z mikrobloga

@x-kom
Znalazłem u Was głośniki z outletu w spoko cenie.
Są ze zwrotu ale po naprawie. Sub ma jakies otarcie co mnie nie interesuje byle sprzęt działał.
Ile gwarancji mavie na to inod kiedy liczone.
W aukcji jest 24 mies ale od mojego zakupu czy od tego pierwotnego?
  • 5
Są ze zwrotu ale po naprawie. Sub ma jakies otarcie co mnie nie interesuje byle sprzęt działał.


@Odwrocuawiacz: kupiłem klawiaturę ze zwrotu ale po naprawie. Ma czasem tak że jak się zaczyna pisać to przez 5 sekund nic się nie dzieje i wskakują nagle literki jedna po drugiej ale bez pierwszej litery. Dwa razy już odsyłałem ją z tym problemem, ciągle to samo. Zastanów się czy głośniki nie będą miały podobnego
@aarahon: jak nie zadzialają to oddam.
Mam 14 dni na zwrot.
Co ma w głośnikach nie działać, jak sekcja zasilania działa to będą działać pytanie jak to z gwarancją czy od mojego zakupu 24 mies czy od tego co wczesniej kupił.
@aspk: dlatego pytam, bo chcę się upewnić, w mojej branży działa to tak jak piszesz, ale zaraz się znajdzie punkt w 350 stronnicowym regulaminie że akurat w głosnikach kupionych przed 17.08 to juz nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ma w głośnikach nie działać, jak sekcja zasilania działa to będą działać


@Odwrocuawiacz: mi moje piszczą przy ustawieniu głośności na poziom 31 z 60. Rzeczy z outletu można zwracać do 14 dni a wadę która występuje czasami bardzo ciężko reklamować.