Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Najpierw skrót. Parę dni temu, późną nocą, miało miejsce pobicie, ucierpiała jedynie moja twarz (pocięta) i mam obolały kręgosłup (w wyniku upadku). Każdy chce, żeby złożyć zeznania, ale mam wątpliwości.
I tu już piszę o co chodzi.
Szedłem z dwoma dziewczynami słabo oświetloną ulicą, napotkaliśmy dwóch chłopaków i dziewczynę. Jednemu z nich chciałem w czymś tam pomóc, nie chciał, więc okej. Poszliśmy dalej, ale po chwili poleciały wyzwiska, które sprowokowały mnie i jednego z nich do bójki. Bójka szybko się skończyła, bo gdy podbiegłem, dostałem ostrym narzędziem po oczach (rozcięta brew 2 szwy i powieka też 2 szwy, plus jakieś mniejsze rany), upadłem zakrwawiony z obu oczu i dziewczyna zabrała mnie do domu, bo było blisko, żeby przemyć rany. Gdy wyszedłem z domu, była już policja i później karetka. Wszyscy spisani i puszczeni do domów.
Obawiam się tego, że byłem pod wpływem alkoholu, a jak się okazało tamta grupa to nastolatkowie. A że mieszkamy w Polsce to czy ja przypadkiem nie oberwę? #prawo #bojki #nieletni #policja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62fb7170dc34d0ff86331963
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@Catmmando: dobra, pisze normalnie bo te anonimowe odpowiada bardzo dlugo.
Jedna dziewczyna bedzie na 100% zeznawać, bo to moja narzeczona. Na 99% krzywdy nikomu nie zrobiłem, bo jak się zbliżyłem to od razu dostałem i urwał mi się film do momentu obmywania twarzy. No i nie mam żadnych śladow na dłoniach, ktore by sugerowaly uderzenie w cokolwiek
@AnonimoweMirkoWyznania ale doszło między wami do jakiegoś kontaktu fizycznego przed tym jak oberwaleś? Jeśli nie, to bójki ani pobicia żadnego nie było (do czego trzeba zresztą trzech osób). Małolat może odpowiadać karnie za spowodowany uszczerbek na twoim zdrowiu, jeśli skończył 17 lat, jeśli nie, to jego sprawa trafi do sądu dla nieletnich. Ty mógłbyś się obawiać czegoś tylko gdyby faktycznie doszło do bójki w rozumieniu 158 kk (trzy osoby się leją, wszyscy
@zielona_kulka: przed tym jak oberwałem żadnego kontaktu nie było. Zaczęli nas wyzywać, wiec ja ich, no i jak podszedłem do nich to dostałem i chyba tyle. Później jeszcze sie odgrażał, ze spali mi dom xD (chyba za wezwanie policji)
EleganckiMarzyciel: Jedna na sto procent może i chce zeznawać. Krzywdy na 99% nikomu nie zrobiłem. Straciłem świadomość po pierwszym uderzeniu i pamiętam dopiero moment mycia twarzy i dalej. Czytałem po prostu, że sam udział w takiej bójce jest karany, nawet jak nic nie zrobiłem?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua