Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój kumpel (30 lat, 5-6/10, ogarnięty i zabawny, trochę nerd) chce ostatni raz spróbować swoich szans na rynku randkowym i znaleźć kandydatkę do stałego związku, maksymalnie zbliżonego do ideału pt. "licealna miłość na całe życie sprzed epoki Tindera". Jednocześnie zdaje sobie sprawę z prawdziwości naukowej części #blackpill i wpadł na pomysł, by stworzyć dedykowaną stronę internetową z ogłoszeniem + opisem, którą następnie chce spopularyzować.

- Ponieważ wiele dobrych związków w przeszłości zawiązywało się dzięki swataniu i roli bliskich znajomych (która dziś zanikła), wpadł na pomysł, by zaproponować 5 tys. złotych nagrody dla osoby, która doprowadzi do poznania kandydatki, z którą spędzi minimum 1 rok w szczęśliwym związku.

- Chłopak chce szukać na całym świecie, wiedząc o prymacie trójki czynników (wygląd > dynamiczność > majątek). Będąc nieco melancholijnym 5-6/10, jego jedyne szanse leżą w zostaniu "outlierem", czyli rzadkim wyjątkiem od bezwzględnych reguł rynku relacji. Jeśli jego opis przyciągnie jedynie 0.1% kobiet, a on zaakceptuje jedynie 1% tych kobiet (mając standardy, a jednocześnie będąc 10x mniej wybrednym), to będzie potrzebował miliona unikalnych wyświetleń, aby skończyć z pulą 10 potencjalnych kandydatek. Pytania:

1. Czy to dobry pomysł? Co mógłby w nim udoskonalić?
2. W jaki sposób może osiągnąć >1M wyświetleń w potencjalnie obiecujących kręgach w okresie do dwóch lat?
3. Czy może narazić się na śmieszność i utratę pozycji w swoich kręgach zawodowych i przyjacielskich? Jeśli tak, jak temu zapobiec?

#pytanie #zwiazki #relacje #milosc #randka #randki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #seks #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62faa4d5e59819101655dc6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mój kumpel (30 lat, 5-6/10, ogarnię...

źródło: comment_1660657680xro6KEq6K0mEttN3rrwFKC.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Ostatni ? XD Nigdy się nie poddawaj.Nigdy.

Generalnie mówi się jednak,że kobiety nie lubią desperatów,więc na początek przemyśl to.

Pomysł pokręcony bo będą się z ciebie śmiać tysiące osób.Ale wiesz co ? Będąc w twojej sytuacji to nie wiem czy bym nie próbował się przemóc i olać to. Po analizie oczywiście.

Pomysł tak szalony że życzę ci powodzenia wariacie,to może się mimo wszystko udać.O ile - i tu się
  • Odpowiedz
BezwzględnyOrangutan: Pomysł tak zje**** że aż żal czytać. Jak Twój kolega ma takie pomysły to jest ćwierćinteligentem. Za milion klikniec z sensownym targetowaniem zapłaciłby kilkaset tys zł, efekt byłby żaden, stałby się pewnie pośmiewiskiem internetowym. 5 tys zł nagrody to śmiech na sali. Puknij się Ty i kolega w głowę (chociaż pewnie Ty i kolega w to te same osoby).

P.S. Sorry, ze tak ostro, ale pomysł jest serio żenujący, a
  • Odpowiedz