Wpis z mikrobloga

Przyszła pora na kolejne polecenie naprawdę ciekawego bonusu od bukmachera Fortuna.

Mocno w skrócie: dzisiaj (16.08) w przedziale czasowym 18:00 - 20:00 należy dokonać depozytu na kwotę minimum 30 zł używając przy tym kodu Fortuna
Następnie w ciągu 12h od wpłaty trzeba zagrać jakiś kuponik z oferty przedmeczowej lub LIVE za minimum 30 zł z KURSEM MINIMUM 2.00* i w zasadzie tyle, bez względu na wynik kuponu otrzymamy 30 zł w punktach, które można w łatwy sposób obrócić w ponowne środki do wypłaty (wystarczy pokombinować) lub po prostu grać sobie dalej wedle uznania.

Pełne info tutaj: https://www.efortuna.pl/aktualnosci/pewne-30-zl-16082022
I proszę czytać to ze zrozumieniem, bo nie ma tutaj haczyku, ale żeby przypadkiem nie zawalić ze złą godziną, brakiem kodu promocyjnego czy np. zagraniem zakładu zbyt późno.

Uprzedzając - nie jest to żaden post sponsorowany, nie doszukiwałbym się tutaj też jakiegoś bubla. Fortuna daje tego typu bonusy co jakiś czas i ani razu nie wyszedłem na nich stratny. Jak wygrywałem, to zawsze miałem wygraną + te punkty, natomiast jak przegrywałem kupon, to zazwyczaj w łatwy sposób obracałem 30 zł - grając jakiś konkretny zakład prawie że z 99 prawdopodobieństwem wejścia.

Więcej spotkań i ofert bukmacherów na grupie Facebooka:
https://www.facebook.com/groups/555577691603210/

Podoba Ci się typ, myślimy podobnie? Zostaw polubienie :)
Jeśli masz jakiekolwiek uwagi lub inne zdanie, śmiało pisz komentarz:

Powodzenia!
#bukmacherka #typybukmacherskie #pilkanozna #fortuna #bonus #rozdajo
Luca199491 - Przyszła pora na kolejne polecenie naprawdę ciekawego bonusu od bukmache...

źródło: comment_1660645504yUY4OkEVmPwFAanM81nQjy.jpg

Pobierz
  • 3
@dzikiwonsz21: od kilku lat jestem zdania, że Fortuna daje najlepsze możliwe bonusy i póki co żaden inny buk nie ma specjalnego podjazdu. Męczą mnie bonusy w stylu "Obróć milion razy po kursie 3.00" albo wpłac i zagraj 200, to damy Ci freebet 20 zł... :P
@Luca199491 Ja mam konta u wielu bukmacherów przez co regularnie gram za bonusy. Najczęściej właśnie daje fortuna, potem betfan i lvbet też czasami SMSem coś wyśle.
Unibet potrafi niezłe bonusy wrzucić, w zeszłym roku na mistrzostwa świata w darcie dostałem 275zł we freebetach. Najmniej dostałem od superbetu i od betclica.