Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś #gra na #xbox #xbox360 w którą można pograć czasem na dwa pady z 10letnim dzieckiem? Może coś w stylu diablo tzn. chodzenie dwoma postaciami, zbieranie czegoś, odkrywanie różnych miejsc. Najlepiej dostępne w języku polskim. Dostaliśmy konsolę w prezencie ale ciężko dobrać coś dla dziecka, diablo za bardzo potworne.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach