Wpis z mikrobloga

Na prawym pasie jest ciężarówka! Zaraz będzie zjazd z autostrady! Ten przede mną też jest na lewym pasie! Zacząłem manewr wyprzedzenia, kiedy ty jeszcze byłeś na krajówce! Mnie się bardziej spieszy! Na pewno nikt mnie nie wpuści i to ja będę musiał hamować! Na awaryjnym coś mruga! Ten wariat na prawym nas wyprzedza, zrób coś! Pan tu nie jechał, my mamy kolejkę!! Otóż nie. Po prostu nie. Nie nadajecie się na drogi, ale jeździcie nimi i utruwacie innym żywot. A ci, którzy najgłośniej wykrzykują te i inne odklejone wymówki - najbardziej. I jeździjcie sobie, ale nie udawajcie, że robicie to dobrze, bo nie robicie. Jesteście takimi samymi profesjonalistami jak szeryfowie przy jeździe na suwak. #polskiedrogi #prawojazdy #zarzutkadoskonalejjakosci DW: @i-kamieni-kupa, @barto125

Rabe - Na prawym pasie jest ciężarówka! Zaraz będzie zjazd z autostrady! Ten przede m...
  • 66
@Rabe: sytuacje pod koniec filmu jak najbardziej ale pierwsze dwie dyskusyjne. Czarne audi by zjechalo na prawy i pozwoliło się wyprzedzić nagrywającemu, to po chwili on byłby w sytuacji audi i kierując się ta samą logiką powinien zjechac na prawy (no chyba że on jest jakiś uprzywilejowany i jego wymówka już nie jest odklejona) i na 99% byłby wyprzedzony przez audi - czyli dużo manewrów tylko po to żeby nic się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
prawy to ława wiadomo, ale UE będę się wypowiadał, jeżdżę bmw, jadę tam gdzie jest miejsce ¯\(ツ)/¯

@kipowrot: Ale byłeś na kursie?